Рибаков більше не бореться за свій депутатський мандат у суді

Депутат говорить, що не вірить судам, тому що на них тисне влада.

Народний депутат Ігор Рибаков відкликав із Одеського адміністративного суду позов щодо рішення БЮТ про припинення його депутатських повноважень.

За повідомленням прес-служби політика, він пояснив це рішення кількома чинниками.

“По-перше, прем’єр-міністр України чинить шалений тиск на суди, а особливо яскраво це видно на прикладі Одеського окружного адміністративного суду. По-друге, я є народним депутатом і тому не маю права допустити, щоб наша держава славилася судовою корупцією та вакханалією", - зазначив Рибаков. За його словами, він не вірить у законне вирішення свого питання в суді.

Депутат, крім того,звинуватив Одеський окружний адмінсуд в тому, що цей орган судової влади "зарекомендував себе, як куплений та хабарницький". "Я також не маю довіри до всього складу Одеського окружного адміністративного суду, Одеського апеляційного адміністративного суду, оскільки вважаю, що судді не можуть бути маріонетками в руках політиків, що, на жаль, у вищеназваних судах спостерігаю”, - зазначив Рибаков.

За словами депутата, йому неодноразово відмовляли у задоволенні клопотань про забезпечення позову. Зокрема, таке рішення суд ухвалив 4 лютого, коли задовольнив клопотання представника БЮТ про зняття заборони на реєстрацію нового депутата від блоку замість Рибакова. Крім того, політик поскаржився, що суд не задовольнив низку інших його позовів.

На думку Рибакова, Блок Тимошенко хоче "підтягнути" у ВР нового депутата на його місце, а суд допомагає в цьому. “Одеський окружний адміністративний суд виніс завідомо незаконну судову ухвалу від 26 вересня 2008 року через те, що отримав від Міністерства оборони України по бартеру на військове майно від БЮТ приміщення, в якому знаходиться Одеський окружний адміністративний суд”, - зазначив депутат.

У той же час, він не збирається віддавати свого місця у Верховній раді. “Закон на моєму боці, адже, як зазначив Конституційний суд, обов’язковими елементами для припинення повноважень народного депутата є наявність хоча б однієї підстави, передбаченої частиною шостою ст.81 Конституції України. З депутатської фракції БЮТ я не виходив і письмової заяви, як того вимагає регламент Верховної ради, я не подавав. 6 червня минулого року я вийшов із коаліції”, - нагадав Рибаков.

Він також пообіцяв довести “цю справу до логічного кінця".

Нагадаємо, у червні БЮТ ухвалив рішення про позбавлення депутатського мандату Ігоря Рибакова. Це було пов'язано з тим, що раніше Рибаков заявив про свій вихід із парламентської коаліції, після чого вона фактично припинила існування.

Рибаков оскаржив це рішення блоку в суді. 20 січня Одеський окружний адміністративний суд заборонив Центральній виборчій комісії реєструвати як обраного народним депутатом України наступного кандидата в депутати за списком БЮТ замість Рибакова.

Читайте також:

Рибаков залишиться нардепом. Суд не дозволив його замінити

Рибаков звинувачує БЮТ у фальсифікації голосування за бюджет

Рибакова позбавили депутатського мандата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: