Рибаков відсудив у БЮТ свій депутатський мандат

Луганський адмінсуд постановив, що БЮТ незаконно позбавив Ігоря Рибакова депутатських повноважень та дозволив йому залишитися у Раді.

Луганський окружний адміністративний суд скасував рішення з'їзду БЮТ про позбавлення Ігоря Рибакова депутатського мандата.

"Нарешті суд дав належну юридичну оцінку у цій справі. Я був і є народним депутатом України, і ніхто не в праві позбавити мене депутатських повноважень", - прокоментував Рибаков рішення суду.

Як відомо, достроково припинити його повноваження БЮТ вирішив після того, як нардеп у червні 2008-го року оголосив про свій вихід з коаліції, тим самим фактично розваливши її.

Рибаков довго судився за свій мандат. Спочатку він подав позов у Одесі, але суд постановив залишити без розгляду його заяву. Тепер Рибаков каже, що "луганські судді, на відміну від одеських, не заплямували честь своєї мантії".

Нагадаємо, раніше Луганський суд зупинив дію рішення ради БЮТ та міжпартійного з'їзду блоку. Після цього прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звернулася до генерального прокурора Олександра Медведька з проханням порушити кримінальну справу і розслідувати обставини фальсифікації цієї справи у Луганському адмінсуді.

Читайте також:

Жванія викликає Ющенка в суд

БЮТ ініціює ліквідацію адмінсудів

Суд поновив Станік на посаді судді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: