Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Річка Дністер розлилася та затопила цілі села на Прикарпатті: з'явилося відео

Річка Дністер розлилася та затопила цілі села на Прикарпатті: з'явилося відео

Стихія зруйнувала близько 300 будинків.

У місто Галич Івано-Франківської області прийшло екологічне лихо. Річка Дністер, внаслідок тривалих дощів, розлилася та вийшла із берегів.

Про це передає кореспондент ТСН.ua Алла Пасс з місця подій.

Підтопленими виявилися частина міста та кілька прилеглих сіл. Зокрема, стихія зруйнувала близько 300 будинків. Наразі рятувальники евакуюють людей на надувних човнах.

"Не всі люди хочуть покидати свої домівки. Кажуть, що залишаться, так як переживають таке не вперше", - розповідає наш кореспондент.

За словами синоптиків, сьогодні, 24 червня, піковий день стихії. Завтра дощі у регіоні мають припинитися. Утім, для того, щоб вода в горах зійшла, потрібно щонайменше кілька днів.

"Безпечний рівень води у Дністрі 5 метрів 80 сантиметрів, наразі він становить 7 метрів і 21 сантиметр", - розповіли ТСН.ua місцеві рятувальники.

Нагадаємо, популярний український курорт Буковель також затопило через рясні зливи. Містом несуться потоки води.  

Відео Річка Дністер розлилася та затопила села 

У місто Галич Івано-Франківської області прийшло екологічне лихо. Річка Дністер, внаслідок тривалих дощів, розлилася та вийшла із берегів. Підтопленими виявилися частина міста та кілька прилеглих сіл. Наразі рятувальники евакуюють людей на надувних човнах.   

Річка Дністер розлилася та затопила села 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції