Річниця жахливої аварії в Марганці: як живеться вцілілим пасажирам

Річниця жахливої аварії в Марганці: як живеться вцілілим пасажирам

Аварія під Марганцем / Фото: МНС

Вціліла в аварія жінка ночами кричить за своїм сином.

Рік тому 12 жовтня на 116-му км залізничного переїзду Нікополь-Марганець сталася найбільша аварія в історії незалежної України - 180-тонний локомотив зніс переповнений людьми автобус "Еталон". На місці ДТП загинули 38 людей. Пізніше в лікарнях померли ще 9 постраждалих, пише Сегодня.

Страшну аварію ніколи не забудуть ті, кому вдалося вижити у ній. Нагадаємо, що таких виявилося лише 7 осіб. За їхніми словами, вціліли вони завдяки тому, що в набитому автобусі стояли на сходинках.

"Практично всі вони зникли з поля зору, дехто виїхав з Городища. Ось Дмитра (Олійник - 31 рік, у катастрофі відбувся важкими травмами. - Авт.) нещодавно бачили в Максимівці, це інша частина Марганця. Він цього року повів дочку в школу. Начебто цілий. Але, кажуть, задумливий став. Раніше був радісний", - каже місцева жителька Людмила.

А 38-річна Світлана Фролович лежала в лікарні аж до нового року. Їй з численними переломами зробили кілька операцій. Тільки через місяць жінка дізналася, що в аварії загинув її 18-річний син Антон. "Вона заново вчилася ходити, зараз ось ложку в руках вже тримає. Їй треба зробити ще одну операцію. Треба 100 тисяч доларів. До цих пір ночами вона плаче і кричить. На наступний день після панахиди її синові виповнилося б 18. Вони якраз їхали в місто за покупками йому на день народження", - розповіла сусідка Світлани.

Нагадаємо, 12 жовтня минулого року в Марганці Дніпропетровської області на залізничному переїзді пасажирський автобус зіткнувся з локомотивом. Автобус виїхав на заборонений сигнал світлофора. Жертвами ДТП стали 47 людей, у тому числі водій автобуса.

Державна комісія, що розслідувала причини аварії на залізничному переїзді під Марганцем Дніпропетровської області, встановила, що основна провина лежить на водієві, який порушив правила дорожнього руху.

Читайте також:

Причиною катастрофи у Марганці визнали людський фактор

Син однієї із загиблих у Марганці наклав на себе руки

Кількість жертв катастрофи на Дніпропетровщині зросла до 45 людей

Вдова водія автобуса, протараненого потягом: чоловік не був сектантом

Річниця трагедії в Марганці

Річниця трагедії в Марганці

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація