Річницю Помаранчевої революції на Майдані відсвяткують 10 людей

Активісти організації "Народна варта" біля Головпоштамту виголосять патріотичну промову і весь день співатимуть революційні пісні.

У Києві відзначити шосту річницю Помаранчевої революції та День Свободи поки виявила бажання лише 10 активістів однієї з громадських організацій.

До Київської міськдержадміністрації станом на ранок 18 листопада надійшла лише одна заявка на проведення громадських заходів 22 листопада.

Так, київська міська громадська організація "Народна варта" планує цього дня збори громадян на Хрещатику біля Головпоштамту. У заявці значиться участь 10 осіб.

У рамках заходу буде озвучено "Патріотичне слово до народу "Ми виходили на Майдан не за конкретну особистість, а за правду, яка може бути на любій стороні", а також лунатимуть патріотичні революційні пісні.

Водночас у заявці не сказано про використання звукопідсилюючої апаратури та облаштування сценічних конструкцій. Акція проходитиме з 10.00 до 23.00.

Нагадаємо, 19 листопада 2005 року президент Віктор Ющенко підписав указ про День Свободи, який має відзначатися щорічно 22 листопада.

Читайте також:

"Помаранчеві революціонери" атакували посольство Росії з болгаркою

Янукович зізнався, що йому були до душі гасла Помаранчевої революції

Освітяни пояснили, чому помаранчевої революції вже немає у підручниках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: