Річниця переобрання Черновецького: підсумки

Якщо б столичний мер втілив хоча б частину своїх обіцянок, Київ перетворився б на справді "космічне" місто.

Сьогодні, 25 травня, виповнюється рівно рік, як мером Києва вдруге став Леонід Черновецький.

За минулий рік градоначальник запропонував Києву багато різноманітних ідей, більшість яких поки не удалося реалізувати, пише газета "Сегодня".

У виданні розмірковують, як би жило місто, якби все задумане Черновецьким втілилося в життя.

"Сегодня" представила свій варіант життя столиці, якби мер таки реалізував свої ідеї. За версією видання, Київ виглядає таким чином:

- Столичні загси перейшли на цілодобовий режим роботи. Щоб не платити податок на неодружених, неодружені чоловіки прагнуть одружитися. До Києва приїжджають у пошуках наречених жінки різного віку з усієї країни. Церемонію проводять під композицію "Любимая моя" у виконанні Черновецького, а замість пам'ятника засновникам Києва молодята їдуть на столичний іподром, де роблять ставки. Чим більше, тим щасливіше життя буде.

- До Києва приходить мода на бідність. Багачі не можуть платити податок на розкіш, а тому свої квартири масово дарують місту, яке в них селить "улюблених бабусь мера". Консьєржі стежать за сусідами-багачами, і кожну годину звітують в call-центр. Бродяги мають особливі паспорти, свої ресторани, сауни і обладнані диванами і калориферами під'їзди;

- Киянки прагнуть стати бабусями. Жіночі журнали відреагували на тренд, і тепер радять жінкам не користуватися омолоджуючими кремами. А дизайнери одягу пропонують колекції "Прощай, молодість";

- У київських школах діти вивчають "Сповідь мера" і поради "Як стати мільйонером", а потім здають за ними іспит. Вони хочуть бути космонавтами або банкірами. Практичні заняття проводяться на аукціонах, де школярі стараються максимально вигідно продати свої вироби. Заняття про особливості рідного міста проходять, у тому числі, і на кладовищах для тварин, де стоять пам'ятники жабам, їжакам і павукам.

А ось за межами міста у Черновецького імідж суворий. Після того, як він ввів плату за в'їзд до Києва для приїжджих, його прізвищем мери провінціальних міст лякають неслухняне населення.

Опитування, також присвячене річниці переобрання мера Києва, публікує в своєму сьогоднішньому номері "Газета по-киевски".

Як пише видання, 18 лютого цього року інститут Горшеніна опублікував результати телефонного опитування, згідно з яким 70,8% киян незадоволено роботою Леоніда Черновецького. За даними дослідження, якщо б вибори відбулися з 10 по 14 лютого, за нинішнього міського голову знову віддали б свої голоси тільки 5,7% киян.

З нагоди річниці переобрання Черновецького мером Києва, видання публікує результати наступного опитування:

- Що змінилося за цей рік?

Мерія ще нещадніше експлуатує місто – 65%;

Кияни розчарувалися у всіх київських політиках – 13%;

Кияни розчарувалися в мерові – 11%;

Мерія більше піклується про Київ і киян – 4%;

Кияни розчарувалися в місцевих виборах – 1%;

Нічого не змінилося – 6%;

У голосуванні взяла участь 391 людина.

Як повідомлялося раніше, 19 травня, 91,93% виборців Шевченківського району Києва, які взяли участь в районному консультативному референдумі для визначення необхідності проведення референдуму з висловлення недовіри мерові Черновецькому, підтримали проведення референдуму. Як заявив голова Шевченківської районної ради Віктор Пилипишин, за проведення референдуму проголосували 97,1 тисяч (91,93%) виборців району, проти - 7,7 тисяч виборців (6,93%), 1,14% бюлетенів визнані недійсними.

Читайте також:

Кияни на референдумі висловили недовіру Черновецькому

Блок Литвина: благодійний аукціон Черновецького - махінація

Бог сказав дружині Черновецького, що її чоловік врятує Україну

Мерів міст обиратимуть у два тури

У Києві запровадили платну реєстрацію котів і собак

Київська мерія б'є рекорди озеленення: 62 дерева та 9 тис квіток на годину

Тимошенко втратила надію скинути Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: