Річниця скандального вбивства Курочкіна: версії та домисли

Другий рік після смерті "Макса Скаженого" слідчі звітують про нульовий результат. Справа так і залишиться "глухарем"?

Два роки тому прямо на подвір'ї Святошинського суду Києва невідомі застрелили російського бізнесмена Максима Курочкіна на прізвисько "Макс Скажений".

Справа повільно перейшла в розряд "глухарів", утім, як і очікувалося. Правоохоронці досі звітують про нульовий результат в розслідуванні гучного вбивства. Ані замовників, ані виконавців так і не знайшли.

Чутки про кримінальний бік життя Курочкіна породили версію про бандитську помсту, сам він визнавав зв'язки з відомими українськими олігархами та політиками, - це викликало припущення про політичне забарвлення вбивства. Але все це поки що - домисли.

Одна з офіційних версій: вбивство через комерційні інтереси. В Україні Курочкін був виконавчим директором організації "Російський клуб", також його ім'я пов'язують з дніпропетровським ринком "Озерка", мережею готелів та енергетичних компаній. Перед взяттям Курочкіна під варту вбили чотирьох його партнерів по бізнесу.

Міліція запевняє, що шукає злочинців, але "поки що не щастить". Експерти ж прогнозують, що "шукати" будуть довго та повільно, поки всі строки не вийдуть і справу не закриють.

27 березня 2007 року, близько 16:40, після завершення другого засідання Святошинського районного суду Києва у внутрішньому дворі суду невідомим був смертельно поранений підсудний Максим Курочкін. Через декілька хвилин він помер.

Бізнесмена звинувачували у здирстві 10 тисяч доларів.

Більше про скандальне вбивство дізнайтеся з відеосюжету ТСН.

Читайте також:

10 років з дня загибелі В'ячеслава Чорновола

Ківалов просить спецкамеру та охорону для Зварича

За вбивство Політковської заплатили 2 млн. дол.

Ходорковського готуються посадити ще на 30 років

ВідеоСправа "Макса Скаженого"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: