Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Річний обсяг контрабанди лісу в Україні сягає близько восьми мільярдів гривень

До боротьби з контрабандою лісу долучиться й "Укрзалізниця".

Щороку з України незаконно вивозяться величезні обсяги лісу на суму близько шести-восьми мільярдів гривень.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час урядової наради.

"Треба зупинити це варварське знищення українських лісів, коли під виглядом паливної деревини вивозять діловий, прекрасний ліс. Важливо провести аудит всіх лісогосподарств, об’єднаними зусиллями ДФС, Нацполіції, Держаудитслужби, щоб ми знали, скільки вирубано лісу, скільки експортовано, скільки втратила держава, але найголовніше, скільки ми втратили лісу, щоб ми могли відновлювати українські ліси. Це зараз найважливіше. Робота має бути скоординованою та публічною", - сказав він на зустрічі з керівниками ДФС, Нацполіції, Держаудитслужби, "Укрзалізниці".

"Укрзалізниця", за словами Гройсмана, відтепер повинна фіксувати перевезення лісу та відповідну документацію, а також передавати фотоматеріали до інших органів контролю, зокрема аудиторської та фіскальної служб і поліції.

"Так ми зможемо прослідкувати весь ланцюг змови. Ця справа буде дуже голосною і ми хочемо передати її до Антикорупційного суду. Зараз весь ліс треба зупиняти, робити комісійний огляд з фахівцями. Якщо є порушення, це буде підставою для притягнення до відповідальності всіх, хто має відношення до контрабанди", - додав голова уряду. 

Нагадаємо, Кабмін України доручив Державній аудиторській службі, ДФС, Держгеокадастру провести ретельні перевірки всіх лісгоспів України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції