Рідні Героїв Небесної Сотні крізь сльози радіють "пробудженню України"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди, котрі втратили близьких два роки тому, переконані у важливості жертви українських героїв.

На заупокійне богослужіння до Михайлівського монастиря, який у часи Революції Гідності став шпиталем, прийшли вранці родичі загиблих два роки тому учасників Майдану. Вдень рідні Героїв Небесної Сотні відвідали Інститутську та інші місця в центрі, де гинули їхні близькі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"За два роки що мені найбільше подобається – що наша така спляча Україна пробудилась. І воно зміниться в цій країні – вірю! Народ перестає бути байдужим", - зізнається мама загиблого майданівця Тамара Кемська.

Люди, чи рідні полягли на Інститутській, сподіваються, що пам'ять про них житиме. А наступні покоління зроблять правильні висновки.

"Він герой. Він пішов за Україну, за Незалежність, щоб молодь брала приклад, щоб була достойна цих героїв", - нагадують люди, котрі втратили найрідніших.

Як уже повідомлялося, 20 лютого, президент України Петро Порошенко звернувся до українців з нагоди другої річниці масових розстрілів активістів на Майдані в Києві. Він пообіцяв неупереджене розслідування всіх злочинів, здійснених супроти майданівців. "Я розумію нетерпіння суспільства, особливо відчуваю переживання та емоцію потерпілих, рідних та близьких загиблих. У самого болить душа. Але нам потрібна така чистота процесів і вироків, щоб всередині країні їх визнали всі, навіть ті, кого не було на Майдані. І щоб зовнішній світ, включно з Європейським судом, не мав  підстав сумніватися в юридичній бездоганності справ", - наголосив глава держави.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Відео Рідні загиблих на Інститутській зібралися, аби вшанувати їхню пам'ять

Залиште свій коментар

Вибір редакції