Рідні Кучми про кримінальну справу: "Йому дуже важко це винести"

Родина Кучми не розцінює порушення кримінальної справи проти нього як горе і переконана, що за нею стоять "ляльководи".

Сім’я Кучми
Обозреватель
Родина Кучми
Родичі екс-президента Леоніда Кучми - дружина Людмила та зять Віктор Пінчук, розповіли, що думають про кримінальну справу проти нього: "Йому дуже важко це винести. Але він молодець, тримається, ні в чому собі не дав поблажки".

Дружина екс-президента зізналася "Сегодня", що спершу, коли дізналася, що на чоловіка завели справу, сприйняла цю звістку як шок.

"Це був удар і для нас, і для всіх знайомих. Але у нас багато друзів по всій Україні, і нам дуже багато пишуть, телефонують, в тому числі прості люди. Ми не розцінюємо цю справу як горе - ні, горе - це втрата близької людини, а тут просто кричуща несправедливість, яку потрібно не драматизувати, а просто гідно пережити й боротися. Саме головне в цій історії - знайти тих, хто за всім цим стоїть і є ляльководами", - сказала вона.

Зать Кучми Віктор Пінчук наголошує, що його тесть тримається молодцем і ні в чому "не дає собі поблажки".

"Упевнений, що він не міг бути винним у тому, в чому його звинувачують. До речі, те, що він дає свідчення - це теж робота на благо країни. Його мета - щоб переміг закон. Ця справа буде розслідувана до кінця, завдяки чому і буде поставлена ​​остаточна крапка. Леонід Данилович служив цій країні і багато чого міг ще зробити, а тепер якісь антигерої колосальну провокацію проти країни і проти сім'ї зробили. Йому дуже важко це винести. Але він молодець, тримається, ні в чому собі не дав поблажки", - наголосив Пінчук.

Нагадаємо, кримінальна справа відносно Кучми порушена 21 березня 2011 року. Екс-президент звинувачується в перевищенні влади і службових повноважень, що призвели згодом до вбивства журналіста Гонгадзе.

Відповідна стаття Кримінального кодексу передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років. Екс-президент перебуває на підписці про невиїзд.

Генпрокуратура наступного тижня надасть матеріали кримінальної справи для ознайомлення Кучмі і його адвокатам.

Читайте також:

Слідство у справі проти Кучми практично завершено

Кучма знайшов нового адвоката і готовий до очних ставок з будь-ким

Кучма не проситиме політичного притулку в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: