Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рідні полонених бійців обійшли за день чотири посольства та Адміністрацію президента

Жінки просять сприяти звільненню їх дітей, чоловіків і братів.

Матері та сестри полонених і зниклих бійців обійшли за один день чотири посольства та Адміністрацію президента України. Вони просили дипломатів і посадовців нарешті домовитися про те, щоб знайти та визволити рідних, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Пугачова Галина Георгіївна, мама зниклого безвісти Паші. На ту територію представників ООН і Червоного Хреста не пускають, не дають", - розповіла про себе одна з учасниць акції. "Я – мама Юри Карпова, бійця 93-ї бригади. Діти потрапили в полон на виході з іловайського котла. Ми чекаємо. Сподіваємося, влада все зробить, щоб всіх дітей повернути", - сказала інша.

За останніми даними, у полоні терористів перебувають півтори сотні українців, ще 400 вважаються зниклими безвісти. Деякі солдати та офіцери в заручниках уже четвертий рік. Свої благання у письмовому вигляді матері передали президентові Петру Порошенку, представникам країн-союзників США, Німеччини, Франції, а також самим росіянам. Надію цим жінкам дали на останніх переговорах у Мінську, однак дату обміну полоненими знову не узгодили.

ВідеоРідні зниклих і полонених АТОвців прийшли в посольства й АП, аби пришвидшити повернення бійців

Залиште свій коментар

Вибір редакції