Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рідні полонених українців провели закриту зустріч з представником ОБСЄ

Зустріч тривала близько двох годин.

Рідні українських військових, яких проросійські бойовики тримають у катівнях окупованих Донецька і Луганська, у вівторок, 26 листопада, зустрілися в Києві із представниками Тристоронньої контактної групи в Мінську. Координатора ОБСЄ в гуманітарній підгрупі Тоні Фріша, який вже завтра буде говорити про Україну на спеціальному засіданні, запитували про одне, коли бранці, що в тюрмах перебувають уже п'ять років, повернуться додому.

Про зустріч без статусу "офіційно" і про надії після неї, дивіться у сюжеті ТСН.19:30.

Сергій Глондар, Олександр Коріньков, Богдан Пантюшенко, Сергій Іванчук - за цих хлопців рідні борються вже п'ять років. І сьогодні вдень їхні дружини прийшли на зустріч із координатором ОБСЄ в гуманітарній підгрупі ТКГ Тоні Фрішем та українською представницею Валерією Лутковською.

Розмова тривала майже дві години за зачиненими дверима. І це вперше, коли вони зустрілися у неофіційному форматі. "Я не можу чогось обіцяти, але докладаю максимально зусиль", - каже координатор ОБСЄ у гуманітарній підгрупі Тоні Фріш. 

Відео Рідні полонених проросійськими бойовиками українців зустрілись з представником ОБСЄ

У Києві координатора у гуманітарній підгрупі, що знов має зібратись у Мінську, питали про одне: коли ж бранці, що в тюрмах сидять вже по кілька років, повернуться додому. Про зустріч загалом і про надії після неї, зокрема, - дивіться далі.  

Рідні полонених проросійськими бойовиками українців зустрілись з представником ОБСЄ

Після зустрічі дружини полонених розповіли, що вони також мають надію й на зустріч у "нормандському форматі", яка запланована на 9 грудня у Парижі. В офісі президента вже пообіцяли, що звільнення полонених має стати там чи не головним питанням. Рідним наразі залишається лише чекати і вірити, що їхні родини незабаром зберуться усі разом у повному складі.

Бранці мали повернутися додому ще два роки тому під час великого обміну з так званими "ДНР" і "ЛНР". Але з невідомих причин віддавати саме їх бойовики відмовились. Спецпризначенці нині разом сидять в одній камері Макіївської колонії. Хоча бранців ув'язнили в окупованому Донбасі, їхню долю все рівно вирішує Кремль. 

Мар'яна Бухан

Залиште свій коментар

Вибір редакції