Рідні померлого від коронавірусу лікаря отримали страховку від держави: яка сума

Рідні померлого від коронавірусу лікаря отримали страховку від держави: яка сума

Фото: Associated Press

Сім'ї лікаря, який помер від COVID-19, у Фонді соцстраху також висловили співчуття.

Родині лікаря з Харківської області, який помер від наслідків коронавірусу під час виконання професійних обов'язків, держава виплатила 1 млн 702 тис. 500 грн.

Про це йдеться у повідомленні на Фонду соціального страхування.

Кошти перерахував Фонд напередодні, 21 жовтня. Там запевнили, що родина їх отримає упродовж декількох банківських днів, а також висловили співчуття близьким і рідним медика.

"Для родини сімейного лікаря з Харківської області, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України сьогодні профінансував одноразову страхову виплату за рахунок коштів державного бюджету у розмірі 1 мільйон 702 тисячі 500 гривень", - сказано в повідомленні.

У Фонді нагадали, що виплати здійснюються після завершення розслідування випадку інфікування медичного працівника COVID-19, за наявності необхідних документів. Працівники Фонду перебувають на зв’язку із усіма особами, які мають право на виплати, консультують та допомагають зібрати необхідні документи.

"Загалом станом на сьогодні ФССУ профінансовано державні допомоги відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" для родин 174 медичних працівників", - додали у Фонді соцстраху.

Українці можуть запобігти тяжкий перебіг коронавірусу, його наслідки і смерть, у разі зараження. Це можна зробити завдяки вакцинації.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Нагадаємо, у Львові не змогли врятувати 40-річну жінку - вона була із коронавірусом у вкрай тяжкому стані. Кілька діб лікарі боролись за її життя та хвороба виявилась сильнішою.

Читайте також:

Новини України: у Харкові помер лікар через ускладнення від COVID-19

Новини України: у Харкові помер лікар через ускладнення від COVID-19

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
9174
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація