Рідні померлої породіллі з коронавірусом з Прикарпаття запевняють, що жінка заразилась вже в лікарні

Дата публікації
Перегляди
74к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рідні померлої породіллі з коронавірусом з Прикарпаття запевняють, що жінка заразилась вже в лікарні

Фото: Associated Press

Жінка і справді була у Польщі, але ще у листопаді, тож ніяк не могла привезти хворобу.

Родина померлої від коронавірусу в Івано-Франківську породіллі переконані, що вона підхопила хворобу вже у пологовому, адже у Польщі вона була задовго до пандемії, а у медзакладі її ніхто не провідував, йдеться в ТСН.12.00.

В Івано-Франківську підтвердили коронавірус у 37-річної породіллі, яка померла напередодні. Днями у неї піднялася температура, з'явився кашель та ускладнене дихання. І у жінки вочевидь, як ускладнення, блискавично розвинулася пневмонія, припускають медики. Вона народила здорову дівчинку, але наступного дня після пологів померла.

Швидкий тест їй робили кілька днів тому і спершу він показав негативний результат. На коронавірус зараз перевірять усіх лікарів, які контактували з померлою. А обласний пологовий взагалі можуть закрити на карантин, заявив головний державний санітарний лікар області.

Медики наголошують, що жінка була у Польщі. Коли потрапила до лікарні про це не розповіла. Начебто розповіла, аж коли у неї зявилися температура і кашель. Але рідні породіллі кажуть, що з Польщі повернулася задовго до пандемії - ще у листопаді, тож звідти хворобу привезти не могла. Коли лежала у пологовому, ніхто її не провідував,  відтак не приніс вірус. Тож переконані, заразилася породілля  у лікарні.

«100%, що вона заразилася там, у лікарні. Більше варіантів я не розглядаю. Лікар нам неофіційно сказав, що там вірус ходить вже 2 місяці», - каже сестра Оксана Стасевич.

У дівчинки, яку народила жінка, також взяли аналізи на коронавірус. Результати мають бути сьогодні.

У породіллі з Івано-Франківська посмертно підтвердили коронавірус

У породіллі з Івано-Франківська посмертно підтвердили коронавірус

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

Наступна публікація