Рідні загиблих у харківській ДТП не вірять у раптове каяття Зайцевої

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рідні загиблих у харківській ДТП не вірять у раптове каяття Зайцевої

Фото: УНІАН

Слова водія Lexus вони пояснюють процесуальними хитрощами адвокатів.

Сльозами зустріли рідні жертв ДТП у Харкові слова Олени Зайцевої про те, що вона визнає себе винуватою в аварії та просить пробачення. Цьому зізнанню люди, що втратили близьких, не вірять, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Батьки загиблих Олександра Євтєєва та Діани Берченко остерігаються, що суд згодом визнає зізнання Зайцевої та благодійні пожертви на рахунки постраждалих, як пом’якшувальні обставини. Вони вважають, що якби дівчина хотіла вибачитись, то зробила б це значно раніше. "Хотілося побачити, хто лишив нас життя. Нічого я од неї не бачила, ніяких почуттів, ніде ні складки не здригнулося, ні морщинки, нічого. Їй шкода себе – це однозначно", - каже Світлана Євтєєва. "Я дивився на неї, в неї такий само тонкий голосочок, як у моєї Оксаночки, котра зараз лежить. Просто хочеться сказати: що ж ти наробила, дівчина", - каже Ігор Берченко.

Як повідомлялося, Олена Зайцева, яка була за кермом Lexus, що влетів у натовп людей у центрі Харкова, визнала свою провину у скоєному. "Я щиро співчуваю... Будь ласка, вибачте мені, якщо зможете. Я дійсно молюся щодня за всіх загиблих, всіх потерпілих. Якщо можна було б щось повернути, я б віддала своє життя... Ніколи більше не сяду за кермо... Я не хочу, щоб в першу чергу потерпілі вважали, що винуватиця ДТП - наркоманка... Я ніколи нічого не вживала. Для мене це небезпечно через мою травму, якщо я якісь речовини прийму, то може бути смертельним результатом. Я визнаю свою провину в ДТП і ... готова понести покарання, яке дасть мені суд. Але, будь ласка, вибачте мені...", - заявила 20-річна дівчина. Київський районний суд Харкова задовольнив клопотання слідства і подовжив Олені Зайцевій, яка була за кермом Lexus, що влетів у натовп людей у центрі міста, термін утримання під вартою на 60 днів.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Суд вирішив подовжити арешт Олени Зайцевої на два місяці

Суд вирішив подовжити арешт Олени Зайцевої на два місяці

Наступна публікація