Рідні зниклих моряків сподіваються відшукати своїх через соціальні мережі

Дружина ж одного з загиблих сподівається на допомогу, щоб забрати тіло чоловіка. 

Тіло українського моряка Миколи Ганчевського, що загинув у катастрофі суховантажу "Герої Арсеналу" в Чорному морі, впізнали. Дружина покійного розповіла ТСН, що наразі невідома доля її батька, який служив на тому самому човні капітаном, його вважають зниклим безвісти. Сьогодні зранку російські рятувальники відновили пошуки в морі поблизу окупованого Криму.

Від судна в Чорному морі лишилися самі уламки. Рятувальну операцію ускладнює сильний вітер. Сьогодні до роботи змогли стати водолази. На ніч пошуки членів екіпажу суховантажу "Герої Арсеналу" припинили через високі хвилі.

Тіла трьох моряків уже підняли з води - це двоє українців та росіянин. Наразі відомо, що одного чоловіка вже впізнали - це маріуполець Микола Ганчевський. Його дружина повідомила ТСН, на судні служив і її батько - капітаном. Його доля наразі невідома. Забрати тіло чоловіка жінку викликають до Росії.

ВідеоДоля вісьмох членів екіпажу судна "Герої Арсеналу" залишається невідомою

"Вам треба виїжджати. А виїжджати куди, що, як - поняття, визначення нема. Допомоги нема. Я не можу виїхати на місце, щоб упізнати, побачити чоловіка. Тому що я не хочу, аби його запечатали в цинкову труну. І я його не побачу", - каже дружина загиблого.

Одного українця, моториста човна Костянтина Черненка, знайшли живим. Його підібрав танкер, що проходив повз.

Імовірною причиною розколу корабля навпіл є шторм, що сягав чотирьох балів. Корабель "Герої Арсеналу" віз із Російського порту "Азов" до Туреччини зерно. Деякі експерти припускають, що всьому виною помилка екіпажу, адже отримавши повідомлення про негоду можна було повернутися на кілька миль та перечекати шторм біля берега, у бухті. А не у відкритому морі.

Загалом на облавку було 12 людей. 9 українців, 2 росіян та грузин. Зниклими безвісти вважають вісьмох членів екіпажу, серед них жінка-кок. Рідні поширюють у соцмережах їхні знімки з надією, що їх упізнають.

Залиште свій коментар