Рідних Кравченка закликали опротестувати позицію ГПУ у справі Гонгадзе

Київська незалежна медіа-профспілка закликала рідних покійного міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка опротестувати позицію слідства.

Київська незалежна медіа-профспілка закликає рідних покійного міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка опротестувати позицію слідства у справі Георгія Гонгадзе, яка полягає в тому, що єдиним замовником вбивства журналіста виступив сам лише Кравченко.

Про це повідомили у прес-службі Комітету Київської незалежної медіа-профспілки.

На переконання членів медіа-профспілки, сьогодні слідство намагається відвернути увагу суспільства від реальних замовників убивства, повісивши звинувачення на того, хто не може надати аргументи у відповідь.

"Зволікання у розслідуванні, прагнення не зачепити інтересів живих можновладців призвело до того, що сьогодні знову почали зникати журналісти, - сказав голова Комітету КНМП Юрій Луканов, - Потенційні вбивці журналістів бачать небажання розкрити справу Гонгадзе до кінця і в них народжується почуття безкарності".

Як відомо, 14 вересня прес-служба Генпрокуратури заявила, що досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього генерала міліції Олексія Пукача у вбивстві журналіста Гонгадзе закінчується.

За даними ГПУ, слідством встановлено, що замовником цього злочину був померлий Юрій Кравченко.

Читайте також:

Москаль про справу Гонгадзе: Кравченко – це політичне рішення

Друг Гонгадзе: Пукач може змінити свої свідчення в суді

Адвокат сім'ї Гонгадзе сумнівається у висновках слідства

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: