Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рідним померлого від коронавірусу лікаря з Луцька повідомили про його хворобу вже під час відспівування

Рідним померлого від коронавірусу лікаря з Луцька повідомили про його хворобу вже під час відспівування

Всіх, хто був на прощанні з чоловіком, відправили на самоізоляцію.

У Луцьку коронавірус підтвердили у лікаря-гінеколога посмертно, але результати стали відомі, саме тоді, коли з чоловіком прощались рідні у храмі, куди його тіло привезли на відспівування, йдеться в ТСН.16.45.

Відомо, що в лікаря виявили пневмонію, експрестест на коронавірус був негативний, але його помістили в інфекційну лікарню. Про те, що у 66-річного чоловіка підтвердився коронавірус, родичі дізналися уже після того, як тіло забрали на поховання. І навіть встигли занести до собору на відспівування. І вже там їм зателефонували і повідомили: у чоловіка коронавірус.

За офіційними звітами, тіло померлого родичам, ще до остаточних результатів аналізів, віддали герметично запакованим - так роблять, коли у померлого діагностують коронавірус. Як запевняють в облдержадміністрації, так медики вирішили перестрахуватися. «Розтин проводили згідно протоколу. Тіло обробили хлоровмісним антисептиком. Видали в герметичному пакеті», - каже начальник управління охорони здоров»я Волинської ОДА Ігор Ващенюк.

Після того, як тіло забрали з собору на поховання, рятувальники проводили там дезінфекцію. Поліція кілька разів перевіряла у соборі, чи не підходять рідні померлого близько до труни. Втім, усіх, хто був на похованні, все ж таки відправили на самоізоляцію.

«Труна була щільно закрита. Вона стояла в окремому приміщенні і навколо було достатньо місця», - каже заступниця голови Волинської ОДА Тетяна Щербак.

Відомо, що чоловік працював в обласній лікарні гінекологом. У медзакладі твердять, що десять днів тому взяв відпустку, і після того на роботу не виходив. Минулих вихідних з діагнозом пневмонія потрапив в лікарню. Там експрестест коронавірус не показав. Аналізи за протоколом для підтвердження відправили на перевірку, і другий результат виявився протилежним. Нині вісьмох медиків, які контактували з хворим пацієнтом, відправили на карантин. 

В області нині три підтверджені випадки коронавірусу, і два з них- то саме медики. .

Відео Не пневмонія: у Луцьку посмертно підтвердили коронавірус у лікаря

Нова жертва коронавірусу. 66-річний чоловік помер два дні тому, у довідці причиною смерті спочатку вказали хворобу серця. І лише після того, як родичам віддали тіло на поховання, прийшов остаточний результат аналізу: Сovid-19. Чоловік працював гінекологом в обласній лікарні. Більше про коронавірус в Україні 

Не пневмонія: у Луцьку посмертно підтвердили коронавірус у лікаря

Залиште свій коментар

Вибір редакції