Рідня Бандери не збирається повертати його прах в Україну

Близькі Степана Бандери бояться конфліктів у разі доставки на батьківщину останків їхнього предка, а також глуму над його могилою.

Могила Степана Бандери у Мюнхені
ukrajinciberlinu.wordpress.com
Могила Бандери в Мюнхені
Рідні Степана Бандери, як і раніше, не хочуть везти прах в Україну. Минулого року закінчувався термін оренди місця на мюнхенському цвинтарі, і вони заплатили 3000 євро за його могилу на 10 років вперед.

"Ще не настав час везти діда додому", - наполягає онук Степан Бандера-молодший.

Близькі бояться конфліктів у країні у разі доставки на батьківщину останків їхнього суперечливого предка, та й над могилою можуть поглумитися.

До того ж, якщо вже й везти Бандеру в Україну, то, як вважає його сім'я, ховати треба не на Галичині, а в Києві на Аскольдовій могилі в спеціально побудованому Пантеоні Слави, і там же покласти Петлюру і Коновальця.

Нагадаємо, у Західній Україні знову підняли тему перепоховання Степана Бандери, що покоїться на цвинтарі Вальдфрідгоф в Мюнхені.

З місцем нової могили ще не визначилися, обирають між рідним селом Бандери Старий Угринів під Івано0Франківськом, самим облцентром і Калушем.

За приблизними підрахунками, доставка праху вождя націоналістів і нова могила обійдуться приблизно в 10 тис. євро. Саме стільки коштувало перепоховання на Личаківському кладовищі у Львові соратника Бандери Лева Ребета, який теж спочивав у Мюнхені.

Читайте також:

Перепоховання Бандери обійдеться в 10 тисяч євро

Бандеру перепоховають в Україні

Історія з грифом "Секретно": Трагедія отця Андрія Бандери

У Львові перепоховали близьких соратників Бандери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: