Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Миколаєві через свічку ледь не згоріла вся родина. Світло в оселі їм відрізали рік тому

Родина була винна за світло три тисячі гривень.

У Миколаєві в одній із дев’ятиповерхівок спалахнула пожежа. Із задимленої квартири 78-річного чоловіка та двох 4-річних двійняток рятували сусіди. Як з'ясували рятувальники, у квартирі не було світла і пожежу спричинила свічка. В якому зараз стані потерпілі та чому родина жила без електропостачання, у сюжеті ТСН.19:30.

Сусідка Марина пригадує, що прокинулась від запаху диму, а визирнувши у тамбур, почула кашель дідуся і плач дітей. Її чоловік Олександр викликав рятувальників, а поки ті їхали, кинувся у вогонь рятувати дідуся, який лежав посеред коридору.

"Почала штовхати двері, щоб швидко допомогти. Врятувало те, що вони слабкі. Вийшло замок якось вивернути і двері відчинилися", - розповідає жінка.

Відео У Миколаєві молоде подружжя врятувало з пожежі дідуся та двох дітей

В багатоповерхівці спалахнула квартира на 6-му поверсі. Сусідка почула запах диму і, доки усі чекали рятувальників, кинулась на допомогу. Бо чула, як за дверима плачуть діти. Сама вибила двері і вже разом з чоловіком почала витягати сусідів.  

У Миколаєві молоде подружжя врятувало з пожежі дідуся та двох дітей

За лічені хвилини дим огорнув і коридор, і квартиру подружжя. Тоді вони схопили сусідів та свою доньку і побігли униз, чекати на рятувальників. Вони ж встановили, що пожежу спричинила свічка.

З'ясувалося, у квартирі мешкав 78-річний чоловік зі своєю донькою та двома онуками. За його словами, світло їм відключили за борги в три тисячі гривень понад рік тому. І в день інциденту його донька залишила запалену свічку, а сама пішла на роботу. Діти бавилися нею, а коли дідусь хотів загасити її, онук запевнив, що вже зробив це.

Наразі 4-річні двійнята Вероніка та Дмитрик у лікарні. І медики, і рятувальники одностайні в тому, що саме сусіди врятували їхні життя. Матір постраждалої малечі постійно біля них, із журналістами спілкуватися відмовляється, бо досі не оговталася від інциденту.

Разом з тим, сусіди не розуміють, чому на родину раніше не звернули увагу соцслужби, які приходили до них неодноразово. 

"Ми пояснювали їм, що там немає світла, є загроза відключення води. Щоразу вони дивувалися і говорили, що так цього не залишать, діти мають жити в нормальних умовах", - каже сусід Олександр Лютіков. 

У райадміністрації запевняють, що родина на обліку в них не стояла, оскільки благополучна - матір працює, діти доглянуті. Про те, що сім'я рік жила без світла, там вперше чують і обіцяють тримати цю справу на контролі. Поки квартиру приводитимуть до ладу, дітей і дідуся жінці пропонують тимчасово влаштувати у соцзаклади, але окремо. Проте жінка на це не погодилася.

Кореспондентка ТСН Лілія Родіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції