Рік після зникнення харківського журналіста: справу так і не розкрили

Справа про зникнення редактора харківської кримінальної газети "Новий стиль" Василя Клименьєва досі не розкрита. З версій залишилася лише одна.

Рівно рік тому, 11 серпня 2010 року, безслідно зник головний редактор харківської газети "Новий стиль" Василь Климентьєв. Ця справа досі залишається не розкритою.

За офіційними даними, з восьми висунутих раніше версій зараз залишалась одна - професійна діяльність Климентьєва. Звинувачення, однак, нікому не висунуто. Підозрюваних також немає.

Водночас, як повідомили Deutsche Welle в прес-службі харківської обласної прокуратури, у справі допитані 600 свідків, призначені майже 130 експертиз, 60 разів слідчі оглядали територію водоймища, де були знайдені речі журналіста, провели 34 обшуки та дві очні ставки.

Кореспондент "України кримінальної" Сергій Єрмаков вважає, що справа Климентьєва вже давно перейшла в розряд "неважливих".

"Ми всі бачили, що після зникнення Василя скрізь були вивішені його фото. Потім їх зняли. Потім знову згадали про права журналістів, міліція їх знову повісила. Зараз знову згадають. А де результат?" – зауважив журналіст.

Заступник зниклого редактора "Нового стилю" Петро Матвієнко не виключає, що справу зникнення Климентьєва можна було б розкрити ще "за гарячими слідами". Тепер, на його думку, "злочинцям вдалося спрямувати слідство хибним шляхом".

Тим часом правоохоронці повідомляють, що в справі Климентьєва триває слідство, і що її ще не закрили.

11 серпня 2010 року головний редактор харківського видання, яке спеціалізувалось на кримінальній тематиці, Василь Климентьєв виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі BMW і більше не повернувся.

Пізніше повідомлялося, що цим чоловіком був колишній співробітник міліції Андрій Козир.

За фактом зникнення Климентьєва Дзержинський райвідділ міліції Харкова порушив кримінальну справу за статтею "навмисне вбивство".

Читайте також:

Зниклого журналіста Климентьєва шукає NASA

Міліція назвала прізвища підозрюваних у вбивстві журналіста Климентьєва

Зниклий харківський журналіст виявився мільйонером

Зниклий у Харкові журналіст готував розгромну статтю про головного податківця області

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: