Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рік собаки: перед ним кілька героїчних тварин уславилися на всю Україну

Рятівники допомагали знаходити малюків і виносили з пожежі інших чотирилапих.

Новий 2018-й рік за східними віруваннями є роком собаки. Ці тварини неодноразово ставали героями сюжетів новин, тож журналісти вирішили нагадати про найвідповідальніших з-поміж чотирилапих друзів людини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На рахунку Рода минулоріч було одне врятоване дитяче життя. Власниця Тетяна згадує, як того ранку її вівчарка поводилася дивно, тягнула на прогулянку і вже на вулиці одразу кинувся до гаражів – а там, як виявилося, замерзало ледь притомне немовля. Дівчинці було всього кілька годин від народження, і її залишили на смерть – або замерзнути, або бути пошматованою собаками. Натомість Род знайшов дитину, облизав її та привів до неї дорослих. Це врятувало немовля.

ВідеоТСН згадала найбільш вражаючі історії собачої відданості

За рейтингом ТСН, найгероїчнішими собаками 2017 року стали вівчарка Род із Запоріжжя, такса Кріс із Харкова та ротвейлер Кіра з Київщини. На їх рахунку - десяток врятованих життів. Собака - справжній захисник, і, якщо його полюбити, відкритися, довіритися і не лукавити, кажуть астрологи, він візьме під опіку на цілий рік.

ТСН згадала найбільш вражаючі історії собачої відданості

Зазвичай професійними рятувальниками стають вівчарки, однак є ті, хто ламає стереотипи, і серед них 9-річний Кріс. Це єдина в Україні такса-рятувальниця. Представники цієї породи мають специфічний характер і погано піддаються дресируванню, і Кріс не був винятком, але господар відвів його у кінологічний центр і вже там фахівці відкрили собачий потенціал. Тепер результати такси можуть повторити далеко не всі службові вівчарки, а Кріса залучають до пошуків під завалами, бо цей пес пролізе там, де великим собакам це просто неможливо.

Особливо зворушливим у 2017 році був подвиг 4-річної Кіри. У пожежі в Києві загинуло багато собак, але напівсліпа Кіра першою відчула дим, розбудила господиню, а коли впевнилася, що двоє дітей в безпеці, кинулася рятувати тих, хто був у другій половині будинка – в собачому розпліднику. За лічені хвилини вона витягла звідти з десяток тварин. І цей випадок лише підтвердив, що собака – це справжній захисник. І якщо полюбити песика, довіритися йому та не лукавити, то можна буде себе відчути під надійною опікою протягом усього року. Принаймні, так кажуть астрологи.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Залиште свій коментар

Вибір редакції