Ринки праці ЄС можуть стати доступнішими

Керівництво Європейського Союзу закликає країн-учасниць цього об'єднання спростити свої ринки праці для громадян інших держав.

Країни - члени ЄС повинні приділяти більше уваги відкриттю ринків для своїх сусідів, що не входять до блоку, і полегшувати жителям цих країн можливість отримання візи.

Таку заяву зробила сьогодні комісар ЄС із зовнішніх зв'язків Беніта Ферреро-Вальднер.

Вона також закликала активніше сприяти припиненню конфліктів, що тривають з часів "холодної" війни, і надавати велику підтримку реформам у всіх сферах - від енергетики до соціальної політики.

Ферреро-Вальднер вважає, що "ЄС необхідно сприяти економічній інтеграції і зробити ринок доступнішим". На її думку, 27 країн - членів ЄС не використали повною мірою надані ним можливості для полегшення в'їзду громадян країн-сусідів, передає Reuters.

Робітник
"Гастарбайтери" переважно працюють на важких і низькооплачуваних роботах
Вона також повідомила, що Єврокомісія працює над угодою, згідно з якою жителі таких держав, як Молдова і Марокко, зможуть легально емігрувати, в той же час це завдасть удару по нелегальній еміграції.

Комісар із зовнішніх зв'язків вважає, що "в майбутньому у ЄС виникне необхідність в збільшенні кількості найманих робочих у зв'язку з браком кадрів на ринку праці".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: