Ринки у Полтавській області поки не працюють: відомо чому та коли вони відкриються

Ринки у Полтавській області поки не працюють: відомо чому та коли вони відкриються

Ілюстрація / Фото: УНІАН

Ринки можуть закрити навіть після їхнього відкриття.

Жоден ринок у Полтаві та області, попри дозвіл Кабміну, не запрацював, оскільки немає інформації про те, що вони відповідають всім необхідним критеріям. Для відновлення їхньої роботи адміністрація ринків повинна забезпечити дотримання санітарних вимог для запобігання зараженню новим коронавірусом COVID-19.

Про це заявив голова ОДА області Олег Синєгубов та секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота під час онлайнбрифінгу 30 квітня.

"Коли все зроблять, як вимагає документація, тоді запрацюють (ринки - ред.). Перед цим їх перевірять контролюючі служби. Після відкриття також буде жорсткий контроль. Якщо буде багато порушень, то влада може ринок закрити", - сказав Олег Синєгубов.

Водночас Олександр Шамота уточнив, що влада наразі чекає висновків Держпродспоживслужби щодо кожного ринку Полтави. І про конкретні дати відкриття ринків у місті поки що не йдеться.

"Лише після того, як адміністрація ринку зможе забезпечити такі умови, а Держпродспоживслужба підпише відповідне рішення, ми зможемо говорити про відкриття ринків. Сьогодні буде проведена зустріч з адміністраціями усіх ринків Полтави, щоб ознайомити їх з постановою та дотриманням усіх умов. Коли відкриються ринки – залежить від того, наскільки швидко відреагують їх директори”, - пояснив речник Полтавської міської ради.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Наступна публікація