Рішення на забудову міста підробили

На підставі підробленого рішення міської ради приватній фірмі передано в оренду під забудову центральну площу Дніпропетровська.

Підроблене рішення міської ради було датоване серпнем 2007 року і видане приватній фірмі ТОВ „ІКП Київ-1” на передачу в оренду під забудову 36 земельних ділянок.
 
Про це сьогодні під час надзвичайної позачергової сесії Дніпропетровської міської ради повідомив міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко. За його словами, на зазначеній сесії міської ради таке рішення не приймалося, хоча попередньо виконком міської ради дав згоду на виділення в оренду 36 земельних ділянок під будівництво підземного торговельно-розважального центру на центральній площі обласного центру.

Куліченко зазначив, що в протокольній частині міської ради та міськвиконкому оригінал рішення сесії про оренду земельних ділянок відсутній. Натомість ксерокопії підробленого рішення сесії були завізовані відповідними управліннями міської ради та першим заступником міського голови Дніпропетровська Анатолієм Крупським.

На позачерговій сесії депутати Дніпропетровської міськради скасували попереднє рішення міськвиконкому про надання земельних ділянок в оренду ТОВ „ІКП Київ-1”.

Депутати також ухвалили рішення провести службове розслідування щодо підробки рішення сесії міськради. На час проведення розслідування міському голові Дніпропетровська рекомендовано відсторонити від виконання службових обов’язків А.Крупського та начальника управління земельних ресурсів Дніпропетровської міськради Євгена Зайця.

Депутати міськради планують сьогодні звернутися до прокуратури та Служби безпеки України щодо розслідування справи про фальсифікацію рішення міської ради.

Водночас, як було повідомлено на сесії, міське управління земельного кадастру на сьогоднішній день вже зареєструвало 23 з 36 земельних ділянок начебто ухвалених міськрадою рішень про надання в оренду приватній фірмі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: