Рішення у справі RosUkrEnergo загубилося між Мін'юстом та Мінпаливенерго

Міністр юстиції Олександр Лавринович заявив, що він так і не бачив рішення Стокгольмського арбітражу у справі RosUkrEnergo, що направило до його відомства Мінпаливенерго.

Міністр юстиції Олександр Лавринович стверджує, що він досі не бачив рішення Стокгольмського арбітражного суду у справі RosUkrEnergo проти НАК "Нафтогаз".

Між тим міністр палива та енергетики Юрій Бойко повідомив, що це рішення Стокгольмського арбітражу було направлено до Міністерства юстиції. "Ми його давно отримали. Ми ж направили його на аналіз в Міністерство юстиції, як я і повідомляв попередньо", - заявив Бойко.

Нагадаємо, 8 червня Стокгольмський арбітражний трибунал виніс рішення у тривалій суперечці між компанією RosUkrEnergo, співласником якої є Дмитро Фірташ, і НАК "Нафтогаз України" щодо експропріації "Нафтогазом" у січні 2009 року 11 млрд кубометрів газу, який належав RosUkrEnergo.

Рішення суду підтверджує, що ці обсяги газу були вилучені "Нафтогазом" з порушенням умов контракту, і що "Нафтогаз" зобов'язаний повернути RosUkrEnergo 11 млрд кубометрів газу, та додатковий обсяг газу у розмірі 1,1 млрд кубометрів як неустойку за порушення умов контракту.

СБУ порушила кримінальну справу за фактом нанесення державі Україна збитків у зв'язку з рішенням Стокгольмського арбітражу за позовом компанії RosUkrEnergo до НАК "Нафтогаз України". Одним з головних фігурантів у справі став екс-заступник глави "Нафтогазу" Ігор Діденко, якого затримали за "низку зловживань в економічній сфері" та засудили попередньо до двох місяців арешту.

Читайте також:

Екс-заступника голови "Нафтогазу" заарештували на 2 місяці

Рада дозволила віддавати Фірташу борги

СБУ порушила справу за нанесення збитків державі через позов RosUkrEnergo

Україна відмовилась повернути Фірташу вилучений газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: