Рівень азоту в повітрі Києва досягає критичної позначки. Медики попередили про загрозу від спеки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Синоптики прогнозують зниження температур.

Кількість азоту в столичному повітрі перевищує норму щонайменше в 5 разів. Через суху та спекотну погоду протягом останніх двох тижнів можуть загостритися хронічні хвороби.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Медики попереджають про небезпеку загострення хвороб та радять більше часу проводити за містом і біля води. Синоптики кажуть, що  це все наслідок двотижневої сухої й спекотної погоди, адже у повітрі високий рівень забруднення.

"Всі такі умови сприяють накопиченню шкідливих речовин в приземному шарі повітря, в тому шарі, у якому ми дихаємо. З 10 червня ці показники саме по діоксиду азоту в Києві почали досягати критичних значень", – розповів спеціаліст Укргідрометцентру Владислав Білик.

За його словами, найбільша концентрація азоту спостерігається поблизу великих проспектів та бульварів. Одне з найбільш забруднених місць у столиці - це проспект Перемоги. Тут кількість небезпечних речовин у повітрі перевищує норму щонайменше в 5 разів. Адже до великої кількості автомобільних викидів додається ще й пекельна спека.

Усі ці шкідливі речовини, можуть неабияк нашкодити здоров"ю. 

"Вони можуть викликати в людей такі захворювання, пов'язані з загостренням хронічних хвороб - серцево-судинної системи, органів дихання і інших органів, і навіть шкіри", – каже заввідділу інфекційних захворювань Сергій Тимошенко.

Медики радять більше часу проводити в парках і скверах, за можливості покидати місто й відпочивати біля водойм.

Зазначимо, що послаблення спеки синоптики прогнозують уже цієї п'ятниці. Стовпчики термометрів опустяться до 20-25 градусів. Усією територією України пройдуть рясні дощі з грозами.

Кореспондент ТСН Інна Лебеденко.

ВідеоКількість азоту в столичному повітрі перевищує норму щонайменше в 5 разів

Це наслідок сухої та спекотної погоди протягом останніх двох тижнів. Від цього, кажуть медики, можуть загостритись хронічні хвороби. Тож радять більше часу проводити за містом і біля води. Синоптики ж обіцяють похолодання, рясні дощі та грози. Коли саме до Києва повернеться свіже повітря -  у сюжеті.  

Кількість азоту в столичному повітрі перевищує норму щонайменше в 5 разів

Залиште свій коментар

Вибір редакції