Рівень довіри українців до політиків рекордно впав

Більше половини українців не підтримують діяльність президента, уряду і Верховної ради. Опозиційні політики також не мають довіри в населення.

Українці перестали довіряти усім без виключення політикам – як провладним, так і опозиційним. Про це свідчать дані опитування, проведеного Центром Разумкова.

63,4% українців вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямі. Водночас лише 15,2% респондентів вважають, що події розвиваються у правильному напрямі.

Як повідомила прес-служба центру, рівень підтримки діяльності центральних органів влади залишається на рівні квітня 2011 року.

У травні 2011 року рівень повної підтримки діяльності президента склав 9,7%, не підтримки – 46,7% опитаних. Діяльність Верховної ради та уряду не підтримують абсолютна більшість опитаних (60,1% та 56,3% відповідно), повністю підтримують – 3,7% та 5,1% відповідно.

Також у травні рівень повної підтримки діяльності Віктора Януковича склав 10,9%, а не підтримки – 48,1%. Діяльність Миколи Азарова повністю підтримали 4,9% респондентів, не підтримали – 60,7%.

Діяльність Сергія Тігіпка повністю підтримали 6,4% респондентів, не підтримали – 53,4%. Діяльність Володимира Литвина повністю підтримали 3,6% респондентів, не підтримали – 60,2%.

Крім того, у травні рівень повної підтримки діяльності Юлії Тимошенко склав 11,9%, а не підтримки – 60,1%. Діяльність Арсенія Яценюка повністю підтримали 8,6% респондентів, не підтримали – 46,1%. Віталія Кличка повністю підтримали 8,7% респондентів, не підтримали – 47,5%.

У травні, як і у квітні, частка респондентів, які вважають, що нинішня влада гірша, ніж попередня (30,8%) перевищила частку тих, хто вважає, що нинішня влада краща, ніж попередня (18,2%), йдеться у повідомленні центру.

"Хоча відносна більшість опитаних (44%) схиляються до думки, що нинішня влада нічим суттєво не відрізняється від попередньої", - зазначають соціологи.

Дослідження проводилося з 19 по 26 травня 2011 року. Було опитано 2008 респондентів віком від 18 років у всіх областях України за вибіркою, що репрезентує доросле населення України. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Читайте також:

У наступну Раду пройде три нових партії

За рік популярність Януковича і Азарова впала у 2-3 рази

Українці не обрали би президентом ані негра, ані єврея

Аутсайдерами президентського рейтингу стали Азаров і Литвин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: