Рівень смертності від коронавірусу в Україні за пів року знизився на третину - Степанов

Зараз відсоток летальності через COVID-19 в Україні становить 2,1%.

В Україні один з найнижчих відсотків летальності від коронавірусу в Європі, а від квітня процент смертності знизився майже на третину.

Про це 9 вересня під час брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, зараз відсоток летальності через COVID-19 в Україні становить 2,1%, тоді як у квітні він був 3%.

"У нас один з найнижчих відсотків в Європі. Більше того, якщо порівняти з початком квітня, він знизився майже на 30%. Це не просто цифри, а життя українців, які захворіли коронавірусом", - сказав Степанов.

Нагадаємо, в Україні 9 вересня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 143 030. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 2500.  Від початку пандемії померло 2 979 людей.

Раніше ми запитали фахівців, чому в Україні від коронавірусу помирають менше, ніж в інших країнах

Відео Коронавірусна пандемія: до червоної зони потрапив Тернопіль та два райони з інших областей

Відсьогодні в Україні нові карантинні зони. Зокрема, до червоної зони, території із найсуворішим карантином, додали Тернопіль, а також по одному району Харківської та Чернігівської областей.  У червоній зоні залишаються окремі міста і райони Прикарпаття, Буковини, Тернопільської, Рівненської та Одеської областей. Столиця залишається у жовтій зоні. У Тернополі вже заявили - до вказівок МОЗу та уряду дослухатися не будуть і не посилять умови карантину. І є вже свіжа статистика: плюс 2174 хворих на COVID-19. Стільки нових випадків інфікування підтвердили в Україні за минулу добу. 31 людина померла, 379 - одужали. Більше про коронавірус в Україні

Коронавірусна пандемія: до червоної зони потрапив Тернопіль та два райони з інших областей

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів