Рівненщині відмовили в допомозі

Рівненська область не отримає 8,5 млн. грн. з резервного фонду держбюджету на ліквідацію наслідків негоди, що сталася в липні.

Повінь
УНІАН
Від дощів у липні постраждали тисячі житлових будинків.
Рівненська область не отримає 8,5 мільйонів гривень з резервного фонду держбюджету на ліквідацію наслідків негоди, що сталася в липні. Це рішення одноосібно ухвалило міністерство з надзвичайних ситуацій, перекваліфікувавши надзвичайну ситуацію на місцеву, хоча спеціальна комісія визнала її регіональною.

Як відомо, в липні від негоди на Рівненщині постраждали тисячі житлових будинків та 74 адміністративні споруди, серед яких школи, фельдшерсько-акушерські пункти, клуби та сільради. Буревії та дощі знищили понад 3000 га сільськогосподарських угідь і понад 200 га лісу.

Голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук стведжує, що порушував це питання на засіданні РНБО й готуватиме ще одне звернення до Кабміну, оскільки в місцевому бюджеті немає необхідних коштів. Натомість МНС рекомендувало облдержадміністрації "залучити інші джерела фінансування, які не суперечать чинному законодавству”.

ВідеоРівне залишиться без грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: