Рівненські депутати не захотіли робити Бандеру почесним громадянином

Ініціативу свободівців щодо присвоєння Бандері звання "Почесного громадянина Рівного" не підтримали депутати від ПР, Народної партії, УДАРу, "Фронту Змін" і Всеукраїнського патріотичного союзу.

Рівненська міська рада не підтримала ініціативу фракції ВО "Свобода" щодо зміни положення про звання та відзнаки міської ради, яке надає міському голові виключне право робити подання на розгляд сесії. У такий спосіб депутати не захотіли в обхід мера Володимира Хомка дати Степану Бандері звання "Почесного громадянина Рівного".

"За чинним положенням тільки міський голова має право виносити на розгляд депутатів такі питання. Однак, він не зробив цього по Степану Бандері. Хоча з відповідним клопотанням ми звернулися ще 5 січня", - сказав керівник фракції ВО "Свобода" у Рівнераді Олександр Лащук.

Ухвалу змінити положення й на цій сесії розглянути питання щодо присвоєння почесного звання Степану Бандері підтримали фракції "Батьківщини" та "Свободи" - 25 із 50 депутатів. Їм забракло 3 голоси. Не голосували депутати від Партії регіонів, Народної партії, УДАРу, "Фронту Змін" і Всеукраїнського патріотичного союзу, від якого балотувався нинішній міський голова Володимир Хомко.

"Депутати не підтримали присвоєння Бандері почесного звання через позицію міського голови Хомка, який оглядається на обласну владу й Партію регіонів. Прикро, але міська рада перетворилася в прислужників чиновників і "регіоналів", - зазначив Лащук.

Перед початком сесії Рівненську міськраду з вимогою надати Степану Бандері звання почесного громадянина міста пікетували активісти ВО "Свобода" та УНП.

Нагадаємо, раніше Бандері вже присвоїли звання почесного громадянина міст Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, міста Хуст на Закарпатті, міста Долина на Івано-Франківщині, міста Теребовля на Тернопільщині, міст Трускавець і Червоноград на Львівщині.

Читайте також:

Тягнибок: Москва боїться мертвого Бандеру

Герман: ніякі укази не змусять народ розлюбити Бандеру, Шухевича та Сталіна

У новому підручнику Бандера буде вбивцею, а Сталін - переможцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: