Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рівненський щур в супермаркеті став зіркою Мережі

Магазином зацікавились фахівці Держпродспоживслужби

Щура, який сидів на пакетах із молоком у супермаркеті, зафільмували покупці в Рівному. Коли підійшли до гризуна, він спробував утекти. Але невдало, бо йому притисло хвоста. 20-секундне відео в Мережі вже переглянули десятки тисяч користувачів. Серед них були й фахівці Держпродспоживслужби, які вже з'ясовують, що хвостатий гість робив посеред продуктового супермаркету, йдеться в ТСН.16.45.

Щур на пакетах молока спочатку ніби позує на камеру відвідувачів. А потім хоче дати драпака, але не може - хвіст прищепило. Гризун аж пищить.

Пацюка зафільмували у одному з відділів супермаркету. Тутешні працівники випадок воліють не коментувати. Адміністратора магазину журналістам ТСН також знайти не вдалося. Ситуацію коментують лише покупці.

«Вперше таке в магазині бачу. Я ніколи не помічала гіршої якості товарів. Може, в когось з сумки втік щур», - припускає покупець.

Одні очам своїм не вірять. Інші вже бачили ці кадри в соцмережах і тепер утримуються від купівлі тутешньої молочки.

Відвідувачі з Держпродспоживслужби побачили в Мережі кадри з хвостатим у головній ролі і прийшли подивитися, чи справді в супермаркеті водяться гризуни. Візит фахівців не перевірка, адже проводять її лише після письмової заяви від споживачів. А її не було. Тож оглянути весь магазин зможуть лише, якщо в супермаркеті підуть на зустріч. У такому разі обіцяють розказати як боротися з гризунами, бо труїти їх тут не можна - небезпека для людей. 

«Тут мають бути лише механічні ловушки і такі на сучасному етапі є липучки, тобто якщо гризун біжить, він прилипає», - каже керівник Рівненського міського управління ГУ Держпродспоживслужби Анатолій Сасовський.

Наразі супермаркету не загрожує ні штраф, ані закриття на час вилову щурів. Бо ще треба з’ясувати: пацюк - тутешній мешканець чи принесений гість. Тож відвідувачам доводиться ризикувати і вирішувати, чи безпечна місцева молочка, покладаючись на інтуїцію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції