Різак говорить про розправу

Колишній губернатор Закарпаття Іван Різак назвав політичною розправою вирок суду, винесений за пред'явленими йому звинуваченнями.

Іван Різак
Архів
Свій судовий вирок Різак називає "політичною розправою"
Екс-губернатор Закарпатської області Іван Різак вважає політичною розправою вирок Апеляційного суду Івано-Франківської області, винесений в його справі 31 липня.

Про це він повідомив журналістам після закінчення судового засідання.

"Політична розправа", - сказав Різак. Він не вважає себе винним в організації масових заворушень і перешкоджанні здійсненню виборчого права громадян.

"Ні спостерігачі ОБСЄ, на спостерігачі СНД, ні інші міжнародні спостерігачі не зробили ніяких зауважень Закарпатській облдержадміністрації із приводу виборів 2004 року", - підкреслив Різак.

Він також заявив про те, що має намір домагатися справедливого вироку."Буду боротися за свої права. Якщо не вдасться в Україні, то в Раді Європи", - сказав Різак.

Він вважає події у Сваляві 13 листопада 2004 року провокацією своїх політичних опонентів.

Різак також звернув увагу журналістів на те, що протягом 4 місяців незаконно просидів у СІЗО за обвинуваченням у доведенні колишнього ректора Ужгородського національного університету Володимира Сливки до самогубства.

"А суд сьогодні мене виправдав з цього епізоду", - зазначив він.

Різак підкреслив, що вважає суддю Надію Стефанів висококваліфікованою.

"Але вона не витримала того пресингу з боку... пана Балоги, і прийнято відповідне рішення. Якщо такі методи не буде зупинено, то ми ще довго будемо говорити про поділ України на схід і захід ", - сказав він. 

Нагадаємо, 31 серпня Івано-Франківський апеляційний суд частково оголосив вирок у справі екс-губернатора Закарпатської області Івана Різака.

За сукупністю обвинувачень суд присудив його до 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади протягом 1 року.

При цьому суд звільнив його від відбування покарання з іспитовим терміном 1 рік.

Епізод справи в обвинуваченні Різака в користуванні мобільним зв'язком за рахунок "Закарпаттяобленерго" спрямований у прокуратуру Закарпатської області на додаткове розслідування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: