Різак знову звинувачує СП

Екс-губернатор Закарпатської обл. Іван Різак просить ГПУ порушити кримінальні справи проти оточнення президента.

Екс-губернатор Закарпатської обл. Іван Різак звинувачує у своєму кримінальному переслідуванні оточення президента України і просить Генеральну прокуратуру України порушити кримінальні справи за фактом порушення його конституційних прав.

Про це він повідомив сьогодні під час прес-конференції. "Розправу наді мною здійснює команда, яка оточує Ющенка", - сказав він.

За словами Різака, докази у його обвинуваченні фальсифікуються найбрутальнішими методами, а сам хід судової справи необґрунтовано затягується. Зокрема, за його словами, Івано-Франківський апеляційний суд робить усе можливе, аби не встановлювати дату розгляду касаційної справи у Верховному суді України.

"Це чітко спрямована спецоперація "по-мукачевськи", чи спецоперація "по-балогівськи". Хто як хоче, так і розуміє", - сказав Різак.

Тому, він звернувся з листом до Генерального прокурора України з проханням на основі наявних у нього фактів і на основі окремих ухвал апеляційного суду Івано-Франківської області стосовно порушення конституційних прав екс-губернатора з боку представників Закарпатської прокуратури та "політичних замовників кримінального переслідування" дати доручення відповідним підрозділам вивчити запропоновані факти і порушити кримінальну справу за фактом втручання у судове і досудове слідство "з боку різного рівня посадових осіб держави".

Він висловив сподівання, що Верховний суд України припинить проти нього будь-які кримінальні переслідування.

Раніше повідомлялось, що Івано-Франківський апеляційний суд засудив до 5 років умовного ув'язнення екс-губернатора Закарпатської обл. Івана Різака. З чотирьох епізодів в трьох епізодах його виправдали. Зокрема, у справі доведення до самогубства ректора Ужгородського університету Володимира Сливки, отримання хабара у великих розмірах і використання службового положення в підробці документів.

ВідеоІван Різак проти СП (Ексклюзивне відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: