Різак звинувачує жінку

Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак допускає, що вбити ректора Ужгородського університету Володимира Сливку могла його дружина Наталія.

Екс-голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак допускає, що вбити ректора Ужгородського національного університету Володимира Сливку могла дружина покійного Наталія Сливка.

Про це підсудний заявив сьогодні в Апеляційному суді Івано-Франківської області під час захисної промови. За його словами, після «цієї трагедії» до нього «приходили дуже близькі родичі Сливки і молили врятувати від криміналу його дружину».

Він зазначив, що спочатку це вбивство «хотіли повісити на близьку людину Наталії Сливки». Різак зауважив, що «ця людина мала взяти вину на себе з певних причин». За його словами, через певний час цій людині «мали видати медичну довідку про її неосудність».

Підсудний назвав цей злочин “великим цинізмом”. Він вважає, що вбивство ректора «вивело з рівноваги цілий клан на Закарпатті». Тому потрібно було під шум політичних процесів знайти «потрібного винуватця». «Ніякого самогубства ректора не було, - наголосив Різак. – Цей процес потрібен був як шума, щоб маніпулювати громадською думкою».

У перерві судового засідання на уточнююче запитання УНІАН, чи дійсно він таке допускає, екс-губернатор відповів ствердно. «Так, я таке допускаю, - сказав він. - Про це всім відомо на Закарпатті». Він також зазначив, що про це оголосив сьогодні на суді тому, що обвинувачення просить для нього 12 років тюрми, а він не причетний до цих злочинів.

Як повідомляв УНІАН, Різака, зокрема, звинувачують у доведенні до самогубства ректора Ужгородського державного університету Володимира Сливки; зловживанні службовим становищем; отриманні хабара; користуванні мобільним телефоном за рахунок «Закарпаттяобленерго»; організації масових заворушень у Сваляві; незаконній видачі посвідчень радника губернатора трьом особам.

Прокурор Олександр Завадський просить Апеляційний суд Івано-Франківської області на 12 років з конфіскацією майна позбавити волі екс-голову Закарпатської облдержадміністрації Різака.

Сьогодні Апеляційний суд Івано-Франківської області закінчив судові дебати у кримінальній справі екс-голови Закарпатської облдержадміністрації Івана Різака.

Як передає УНІАН, про закінчення судових дебатів повідомила сьогодні на судовому засіданні головуюча суддя Надія Стефанів. За її словами, судові дебати закінчені, і суд робить перерву до 3 липня. Саме цього дня з останнім словом виступатиме підсудний Різак.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: