Різака змусять прийти до суду

Івана Різака примусово приведуть до зали суду, який має продовжити розгляд його справи 30 липня цього року.


Апеляційний суд Івано-Франківської області 30 липня продовжить слухання по кримінальній справі екс-голови Закарпатської облдержадміністрації Івана Різака. Суд прийняв рішення застосувати до нього примусовий привід на процес.
 
Сьогодні о 14:00 суддя Надія Стефанів оголосила учасникам судового засідання, що суд визнав за необхідне провести "ряд слідчих дій" для з’ясування обставин за епізодом, пов’язаним зі звинуваченням Різака у зловживанні службовим становищем, що призвело до значних матеріальних збитків ВАТ "Закарпаттяобленерго" (прокуратура звинувачує  Різака у користуванні мобільним зв’язком за рахунок ВАТ, що завдало підприємству 192 тис. грн. збитків).
 
Стефанів повідомила, що таким чином "судове слідство відновлено". За її словами, необхідно заслухати прокурорів, а також підсудного. 

Оскільки на судове засідання підсудний Різак не прибув, то суд з’ясовував думки прокурорів про те, чи проводити додаткове розслідування за його відсутності. Прокурори висловилися проти проведення розслідування без підсудного. 

Після перерви Стефанів оголосила постанову суду, згідно з якою 26 липня відновлюється судове слідство у справі Різака. За словами Стефанів, підсудному направлялося додаткове телеграфне повідомлення про явку на суд за новою адресою в Києві, яку той повідомив на останньому судовому засіданні.
 
Згідно з постановою, суд вважає, що "підсудний не прибув на суд без поважних причин, ухиляється від слідства". Суд постановив застосувати до Різака примусовий привід прибуття до суду. Судове засідання у справі відбудеться 30 липня об 11:00.

Апеляційний суд Івано-Франківської області планував оголосити вирок Івану Різаку 25 липня. Однак підсудний не з’явився до суду, тому дату оголошення вироку перенесли на сьогодні, 26 липня. 

Прокурор Олександр Завадський просить Апеляційний суд Івано-Франківської області засудити Різака до позбавлення волі терміном на 12 років з конфіскацією майна.

Різака було затримано 13 травня 2005 року. 16 травня 2005 р. Ужгородський міський суд обрав запобіжним заходом щодо нього арешт. 13 вересня 2005 р. його було звільнено з-під варти в Ужгородському СІЗО під заставу. 

Різака, зокрема, звинувачують у доведенні до самогубства ректора Ужгородського державного університету В.Сливки; зловживанні службовим становищем; отриманні хабара; користуванні мобільним телефоном за рахунок "Закарпаттяобленерго", організації масових заворушень у Сваляві; незаконній видачі посвідчень радника губернатора трьом особам.

ВідеоРізака змусять прийти до суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: