Різанина на Волині: нападник у реанімації, як і поранений ним поліцейський

Різанина на Волині: нападник у реанімації, як і поранений ним поліцейський

Поліція Києва / Facebook

Нині четверо людей у лікарні.

У селі Грибовиця 40-річний чоловік порізав дружину, брата, а також поліцейського, який прибув на виклик, тож копи застосували табельну зброю.

Всіх поранених доправили у Нововолинську міську лікарню, йдеться в ТСН.12.00.

Троє - то потерпілі від нападника, у них ножові поранення. Четвертий пацієнт- то сам нападник, в нього вогнепальне поранення. Його спричинили копи, які намагались зупинити чоловіка.

Саме у нападника найтяжчий стан, він під конвоєм у реанімації. Тут перебуває і поліцейський, якого він поранив ножем. У копа стан середньої тяжкості. За словами медиків, його життю нічого не загрожує.

Ще двоє потерпілих, а саме дружина зловмисника та його брат – у хірургічному відділенні, їх обох прооперували. 

Новини України: 40-річний чоловік порізав родичів і поліцейського, який прибув на виклик

Новини України: 40-річний чоловік порізав родичів і поліцейського, який прибув на виклик

Різанина сталася в будинку зловмисника. Спершу була сімейна сварка, через що- поки невідомо. Чоловік взяв у руки ножі та почав наносити удари своїм рідним - дружині та своєму братові. Жінка встигла викликати поліцейських. Коли вони прибули до будинку, то застали чоловіка з двома ножами у руках. Він кинувся на поліцейських, поранив одного, коп почав стріляти у відповідь.

Нині чоловіку, який поранив одразу трьох людей, загрожує покарання за двома статтями. Це замах на вбивство та посягання на життя працівника поліції. Це передбачає до 15 років ув'язнення.

Наступна публікація