Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він отримав визнання на авіашоу.

Виступ українського льотчика та підполковника Юрія Булавки на бойовому винищувачі Су-27 у польському місті Гдиня на авіашоу "Gdynia Aerobaltik 2019" визнали найкращим пілотажем.

Про це повідомили у Повітряному командуванні "Центр".

Демонстраційний виступ українського льотчика підполковника Юрія Булавки на бойовому винищувачі Су-27 у польському місті...

Опубліковано Повітряне командування "Центр" Понеділок, 19 серпня 2019 р.

Маневри українця зафільмував польский фотограф. "Віч-на-віч з монстром", – описав він одну зі світлин.

Face-to-Face with a Monster sorki... ale wciąż nie mogę uwierzyć, że wszystko się udało... marzyłem o tym kształcie w wizjerze ❤️

Опубліковано Sławek Hesja Krajniewski Середа, 21 серпня 2019 р.

Маневри українця справді вразили світ. Як пише британське видання Daily Mail, особливо приголомшливим був маневр із наближенням до відкритої кабіни літака з пресою попереду – до Су-27 можна була дістати рукою.

На відео можна побачити запис зсередини літака для преси. На записі чути, як журналісти вітають та плескають пілоту після вдалого маневру.

Нагадаємо, в кінці липня українські льотчики-винищувачі стали найкращими на світових авіашоу "Riat-2019". У тих змаганнях також брав участь Юрій Булавка. Важкий, проте дуже маневрений винищувач СУ-27 може виконувати такі фігури у повітрі, кажуть пілоти, які іншим літакам недоступні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції