РНБО ініціює проти Чорноморського флоту РФ низку "земельних справ"

Перевірка виявила факти незаконного виділення земельних ділянок, що знаходяться в оренді Чорноморського флоту РФ.

Голова Севастопольської міськадміністрації Сергій Куніцин упевнений, що за підсумками перевірки, яку провели у місті з 10 по 15 серпня працівники апарату Ради нацбезпеки і оборони (РНБО), буде "чимало гучних "земельних справ".

Ініціатором перевірки виступила Севастопольська міськадміністрація. Як заявив Куніцин, основними питаннями перевірки були факти незаконного виділення земельних ділянок, що знаходяться в оренді ЧФ РФ, діяльність Севастопольської міськадміністрації і Севастопольської міськради у сфері земельних відносин, діяльність Головного управління Держкомзему в місті Севастополі та інші, зазначили в прес-службі Севастопольської міськадміністрації.

За словами Куніцина, мали місце випадки незаконного виділення земельних ділянок, що знаходяться в оренді Чорноморського флоту РФ. "20 травня поточного року міськрада ухвалила рішення "Про передачу в оренду ТОВ "Брокерсервіс Плюс" земельної ділянки площею 4,5790 га по вулиці Адмірала Владимирського, 30, для будівництва і обслуговування кварталу багатоповерхових житлових будинків з об’єктами інфраструктури". "Мало того, що це земля військового містечка №289, вона ще й не перебуває у переліку ділянок і майна в додатку до міждержавної угоди по Чорноморському флоту. Тобто, згідно із законом, ця земля належить державі Україна! А міськрада з легкістю її віддала приватній структурі", - зазначив він.

Крім того, як повідомив Куніцин, "посадовцями Севастопольської міськради був укладений договір оренди земельної ділянки понад 38 га військового містечка №488 з ПП "Грей" на основі рішення міськради від 10 липня 2007 року № 2401 для будівництва житлових будинків. Де узгодження з Фондом держмайна, з МЗС? Міськрада – вище? Або депутатам закон не писаний?", - наголошує голова міськадміністрації.

Як додав Куніцин, "у матеріалах перевірки РНБО дуже багато фактів. Перерахую деякі, найбільш кричущі. 8 квітня 2008 року Севастопольська міськрада ухвалила рішення №4028 "Про передачу ТОВ "Орлиновське мисливське господарство" в користування мисливських угідь, що розташовані на підвідомчій Севастопольській міськраді території" і рішення №4029 "Про передачу ТОВ "Кордон Мекензі" в користування мисливських угідь, розташованих на підвідомчій Севастопольській міськраді території". До приватних рук передано 18 тисяч 926,5 га зокрема, і заповідних земель". Крім того, як сказав Куніцин, "вже цього року міськрада передає 3163,8534 га землі в оренду ТОВ "Золота балка". Перевірка РНБО чітко вказує – рішення було ухвалене незаконно. Міськрада перевищила повноваження".

Як вважає Куніцин, "підсумки перевірки РНБО для багатьох у нашому місті, в першу чергу, в міськраді, стануть дуже неприємною несподіванкою". За його словами, "матеріали передані до Генеральної прокуратури. Упевнений, попереду нас чекає немало гучних "земельних справ".

Читайте також:

У Севастополі введено надзвичайний стан

Севастополь почав чекати 400 мільйонів від ЧФ РФ

Росіяни Севастополя звинуватили Януковича у зраді

Міліція Севастополя відпустила російських моряків, затриманих за розбій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: