РНБО не збиралася повертати до газової схеми RosUkrEnergo

Рада національної безпеки і оборони не обговорювала повернення RosUkrEnergo до схем постачання газу, а хотіла лише взяти його газ.

Степан Гавриш
Офіційний сайт Президента України
На засіданні Ради національної безпеки та оборони не обговорювалося питання щодо повернення до газової схеми RosUkrEnergo. Про це заявив заступник секретаря РНБО Степан Гавриш в ефірі "5 каналу".

За його словами, йшлося лише про 11 млрд. кубометрів газу, відданих "Газпромом" торік компанії RosUkrEnergo і, за словами прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, переданих цього року "Нафтогазу України".

Він повідомив, що забрати це паливо, яке знаходиться в українських газосховищах, можливо лише, якщо буде відповідне рішення європейського суду.

"Ми обговорювали питання наскільки можливо взяти ці 11 мільярдів кубометрів газу, в той час коли заступник Міллера (голова правління "Газпрому"), пан Мєдвєдєв, заявив, що мова про поступку права не йшла. Якщо цей газ передбачався для України, то отримати його можна тільки за судовим рішенням європейського суду, а не українського".

Нагадаємо, вчора прем’єр Тимошенко заявила, що має в своєму розпорядженні текст проекту рішення Ради національної безпеки і оборони, яким планується зобов`язати уряд повернути RosUkrEnergo до схеми постачань російського газу до України.

Зокрема, за словами прем'єра, РНБО планує зобов'язати Кабмін повернути компанії 11 млрд. кубометрів газу, який Україна придбала у "Газпрому", і який є власністю України.

Читайте також:
РНБО повертає RosUkrEnergo в схему постачань газу
Ющенко на РНБО: газові угоди Тимошенко загрожують державності
Рада відмовилася засудити газові контракти з РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: