РНБО стане головним центром протидії епідемії грипу

Рада національної безпеки і оборони повинна стати тим центром, де будуть прийматися всі рішення щодо боротьби з епідемією грипу.

Президент України Віктор Ющенко заявляє, що головним центром прийняття рішень щодо протидії епідемії грипу в Україні має стати Рада національної безпеки і оборони.

Про це Ющенко заявив під час зустрічі з представниками ЗМІ.

Зазначивши, що в українській системі охорони здоров’я відбувається безлад і що “часу для вмовлянь і чекань вже немає”, Ющенко наголосив: “Головним центром прийняття рішень має стати РНБО. Невиконання її рішень буде супроводжуватися негайним поданням до правоохоронних органів. Нагадую це всім відповідальним особам”.

При цьому глава держави звернув увагу на всі свої доручення, які він зробив у Львові чотири дні тому під час наради з протидії поширенню грипу. “Через три дні спливає строк виконання цих доручень”, - наголосив він.

При цьому президент повідомив, що своїм рішенням вводить до складу РНБО міністра охорони здоров’я та головного державного санітарного лікаря України. “Я свідомий своєї відповідальності”, - зазначив Ющенко.

Він також висловив співчуття сім’ям померлих внаслідок ускладнень від грипу та вдячність медикам, які лікують людей.

Як відомо, в Україні почалася епідемія грипу, який викликає смертельну пневмонію.

Кількість жертв хвороби, за даними МОЗ, досягла 86 людей, за неофіційними даними - перевищила 90. Всього на грип та ГРВІ захворіли майже 500 тисяч осіб, 15 тисяч - госпіталізовані.

Читайте також:

До Львова привезли 200 тисяч упаковок "Таміфлю"

У Ющенка впевнені, що через Росію епідемія грипу триватиме до весни

Кількість жертв епідемії грипу в Україні наблизилася до 100

Тернопільська обласна лікарня третю добу залишається без опалення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: