РНБО: відставка Балоги - це виклик Ющенку

У Раді нацбезпеки та оборони вважають, що Віктор Балога повинен був піти без зайвого галасу і з'ясування стосунків.

Перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Степан Гавриш називає заяву Віктора Балоги про звільнення викликом президенту Віктору Ющенку.

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції.

Гавриш зауважив, що ця тема виникає не вперше. За його словами, "на жаль, це не зовсім відповідальний спосіб стосунків з президентом".

"Це певний виклик президенту", - заявив Гавриш.

На його думку, глава Секретаріату мав би вирішити це питання без зайвого галасу і з’ясування стосунків.

Гавриш припускає, що спричинити заяву про відставку Балоги могли численні конфлікти між ним та багатьма менеджерами Секретаріату президента. При цьому Гавриш зауважив, що за своєю посадою Балога мав би такі конфлікти максимально пом’якшувати.

Він вважає, що виходом із ситуації може стати або повідомлення про те, що заяву про звільнення визнано недійсною, або ж слід буде дочекатися рішення президента щодо неї.

Гавриш додав, що він особисто заяви Балоги про звільнення не бачив.

Нагадаємо, згідно з даними джерел у Секретаріаті президента, Віктор Ющенко вже підписав заяву Віктора Балоги про відставку. У СП стверджують, що президент був змушений це зробити, оскільки рішення Балоги було остаточним.

У свою чергу заступник голови фракції Партії регіонів у ВР Олександр Єфремов заявив, що, за його даними, Віктор Балога вже забрав свої речі з Секретаріату президента і не відповідає на дзвінки Віктора Ющенка. За його словами, це свідчить про втрату Ющенком своїх прихильників та однодумців.

Читайте також:

Ющенко підписав заяву Балоги про відставку

Балога переїхав від Ющенка і не відповідає на його дзвінки

Литвин назвав причину відставки Балоги

Наступником Балоги стане Віра Ульянченко

Балога йде у відставку через вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: