РНБО вирішить долю виробництва українських ракет

На закритій частині засідання РНБО обговорюватиметься стан та невідкладні заходи щодо фінансування потреб Збройних Сил.

Рада національної безпеки та оборони сьогодні на засіданні у закритому режимі розгляне питання доцільності будівництва вітчизняного ракетного комплексу оперативного призначення.

Про це на початку засідання повідомив президент України Віктор Ющенко.

Зокрема, за його словами, РНБО розгляне питання про стан виконання указу президента України від 7 березня 2006 року про доцільність проведення робіт з розробки та виробництва вітчизняного ракетного комплексу оперативного реагування.

Також на закритій частині засідання РНБО обговорюватиметься стан та невідкладні заходи щодо фінансування потреб Збройних Сил України у 2009 році. Учасники засідання також розглянуть питання про допуск підрозділів збройних сил для участі в багатонаціональних навчаннях.

Віктор Ющенко підкреслив, що низьке фінансування Збройних сил загрожує обороноздатності України. Особливо критична ситуація, за словами президента, склалася у військово-повітряних силах. Він зазначив, що у 2008 році кількість льотних годин військових льотчиків скоротилась в рази, "така ж негативна тенденція продовжується в цьому році". "Через недостатнє фінансування 200 військових пілотів не можуть піднятися в небо… Соромно так відноситись до війська", - сказав Ющенко.

Читайте також:

Ющенко, Тимошенко і Литвин передумали радитися

Янукович закликав прибрати владу, яка їх "принизила і ошукала" народ

Колеснікову запропонували пройти тест на дебілізм

Азаров запропонував Росії об'єднатись проти США

ВідеоРНБО вирішить долю українських ракет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: