РНБО занепокоєна намірами татар

Рада національної безпеки й оборони вважає незаконними наміри кримських татар створити мобільні групи з протистояння міліції.

У Раді національної безпеки та оборони України не вітають ініціативу глави Меджлісу Мустафи Джемілєва про створення мобільних груп з протидії правоохоронним органам при поверненні самовільно захоплених земельних ділянок.

Мустафа Джемілєв
УНІАН
Лідер кримських татар Мустафа Джемілєв
Про це сьогодні на прес-конференції заявив заступник секретаря РНБО Юрій Продан.

"Це, фактично, порушення законодавства. Потрібно діяти в рамках закону. Звичайно, це не може вітатися, а, навпаки, спровокувати серйозні ускладнення ситуації", - сказав Продан.

Водночас він відзначив, що загострення ситуації із земельних питань в АРК було викликане, в першу чергу, непрозорими діями властей Республіки у сфері земельних відносин. Як приклад Продан навів ситуацію з ухваленням, скасуванням, а потім знову ухваленням Радміном Криму положення про проведення аукціонів з продажу земельних ділянок.

Продан також додав, що за 10 місяців поточного року в АРК було зафіксовано 3576 фактів самовільного захоплення земельних ділянок.

Як повідомлялося, 7-9 грудня в Сімферополі пройшла перша сесія V Курултаю (національного з`їзду) кримськотатарського народу. На Курултаї глава Меджлісу Мустафа Джемілєв, зокрема, дозволив кримським татарам створювати загони самооборони.

Завдання цих груп – швидко реагувати у разі чергових сутичок за землю і допомагати своїм землякам чинити опір і зберігати майно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: