Робітники Херсонського машзаводу захопили обладміністрацію

Херсонські робітники вимагають повернути їм зарплату та готові кілька днів утримувати будівлю обласної адміністрації.

Працівники Херсонського машинобудівного заводу захопили перший поверх будівлі Херсонської обласної державної адміністрації та облради.

Люди вимагають вирішити питання з поверненням їм боргів по зарплатах. До будівлі ОДА прийшли близько 500 робітників, вони вимагали зустрічі з керівництвом області.

Частину пікетувальників, близько 200 людей, запросили до малої зали ОДА на першому поверсі будівлі для зустрічі з головою облдержадміністрації Борисом Сіленковим.

Губернатор пояснив працівникам ХМЗ, що з боку адміністрації вже зроблено все, що в її компетенції: питання повернення зарплат зараз знаходиться на рівні уряду і вирішується, але для розв’язання проблеми потрібен час. Розмова проходила в підвищеному тоні.

Після зустрічі люди відмовилися покинути адміністративну будівлю. "Ми захопили перший поверх адміністрації і будемо утримувати доти, доки не виконають наші вимоги: виплатять борги з зарплати і почне працювати підприємство", - заявив керівник незалежної профспілки "Петровець" Леонід Немченюк, який брав участь у зустрічі. За його словами, люди готові утримувати будівлю до 3-4 діб.

На місце події прибув керівник обласного Управління держохорони. Також чекають на прибуття прокурора області, який має пояснити робітникам, як триває розслідування відносно порушень посадових осіб ХМЗ.

Нагадаємо, 3 лютого працівники ХМЗ захопили адміністративну будівлю Херсонського машзаводу.

Робітники вимагали націоналізації заводу без компенсації власникові і виплати заборгованості по зарплаті. Перед цим вони провели в центрі Херсона демонстрацію, на якій вимагали забезпечити дотримання своїх трудових прав.

За словами працівників заводу, зарплата на підприємстві не виплачується з вересня минулого року, а власники не хочуть зберігати ХМЗ.

Херсонська прокуратура порушила кримінальну справу за фактом невиплати зарплат працівникам Херсонського машинобудівного заводу.

Читайте також:

За невиплату зарплати у Херсоні порушили кримінальну справу

Працівники Херсонського машинобудівного заводу захопили підприємство

В Україні заборгованість по зарплатах сягає 1,5 млрд. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: