Робітники Херсонського машзаводу знову заблокували підприємство

Працівники ХМЗ вимагають відновити роботу заводу та забезпечити їм робочі місця.

Робітники Херсонського машинобудівного заводу у понеділок о 7:00 заблокували прохідні підприємства.

В акції протесту беруть участь близько 600 людей.

Як повідомив голова незалежної профспілки заводу "Петрівець" Леонід  Немчонок, робітники вимагають підписати за участю трудового колективу уточнений меморандум про відновлення виробничої діяльності ХМЗ. Також вони наполягають на зустрічі з херсонським губернатором Борисом Сіленковим і директором заводу Сергієм Грисюком.

У новий меморандум працівники ХМЗ мають намір включити пункт про відповідальність власників заводу за виконання взятих на себе зобов`язань.

Нагадаємо, 18 березня близько 300 працівників ХМЗ провели акцію протесту біля будівлі Херсонської облдержадміністрації. Вони вимагали зустрічі з губернатором Сіленковим, проте чиновника не було в місті.

Пікет почався після того, як на минулому тижні охорона Херсонського машзаводу не пустила на його територію 18 робітників і заблокувала вхід до підприємства.

Це була не перша акція протесту робітників ХМЗ. 2 березня вони захопили перший поверх будівлі Херсонської обладміністрації та вимагали повернути їм борги по зарплатах. 3 лютого люди захопили адміністративну будівлю заводу.

Борги перед працівниками ХМЗ ще нещодавно становили 5,5 мільйона гривень. На початку березня робітникам перерахували близько 3 мільйонів гривень.

20 березня губернатор Сіленков і директор заводу Грисюк підписали меморандум про затвердження бізнес-плану та відновлення виробничої діяльності підприємства і соціального захисту його працівників.

Згідно з меморандумом, відновити виробництво на ХМЗ планується у квітні, а довести його до докризового рівня мають до кінця поточного року. Також адміністрація ХМЗ планує залучити до роботи необхідну кількість працівників і забезпечити робочі місця на рівні 2008 року.

Читайте також:

Робітники Херсонського машзаводу захопили обладміністрацію

Робітники Херсонського машзаводу знову пікетують облраду

Працівникам Херсонського заводу почали виплачувати заборговану зарплату

Фонд держмайна готовий повернути ХМЗ державі через суд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: