Робітників змушують звільнятися за бажанням

У Миколаєві страйкує колектив 4-го хлібозаводу. Новий власник, зупинивши підприємство, змушує всіх звільнитися за власним бажанням.

Хлібозавод (Фото: www.yarhlebozavod1.ru)
Миколаївським хлібопекам не дозволяють працювати. (Фото: www.yarhlebozavod1.ru)
У Миколаєві страйкує колектив 4-го хлібозаводу. Новий власник примушує всіх звільнитися за власним бажанням. А підприємство просто зупинив, пояснивши: будівля в аварійному стані.

Працівники вимагають виплатити їм борги із зарплатні і, змінити формулювання щодо звільнення, аби не позбутися пільг після втрати роботи.

Майже тиждень охороняють свої робочі місця працівники Миколаївського хлібозаводу номер чотири. Прийшовши на роботу, вони побачили замки та печатки на дверях. У відділі кадрів пояснили, що завод раптово зачинили на реконструкцію. Усім працівникам запропонували написати заяви про звільнення за власним бажанням. Однак ті не поспішають. А щоб не звільнили за прогули, чергують біля зачинених дверей заводу.

Про можливу реконструкцію заводу, кажуть люди, вони й гадки не мали. Відповідного наказу не бачили й досі. Тому підозрюють, що їхні проблеми почалися через зміну власника місяць тому.

Власник підприємства спілкуватися з колективом відмовляється. Найманий директор хлібозаводу ніяких порушень із боку нового власника не визнає, проте й людям правду не договорює.

Працівники заводу впевнені, що їхнє виробництво новий власник хоче ліквідувати, а всі потужності перенести на той же хлібозавод номер один, що теж йому належить.

Зупинити кадрове свавілля на підприємстві в змозі тільки прокуратура. Кілька днів тому колектив заводу звернувся до прокуратури - захистити їхні права. Відповіді досі немає.

ВідеоСтрайк пекарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: