"Робота редакції зупинена". Гендиректор 1+1 вважає обшук журналістів "Секретних матеріалів" тиском на канал

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Група "1+1 Media" вже оприлюднила офіційну заяву, в якій висловила обурення і стурбованість.

Слідчі Служби Безпеки України напередодні обшукали редакцію програми "Секретні матеріали". Зокрема, вилучили комп’ютерну техніку. Журналісти припускають, що це пов’язано з їхньою діяльністю, адже департамент журналістських розслідувань займається викриттям незаконних дій чиновників, йдеться у ТСН.12:00.

Група "1+1 Media" вже оприлюднила офіційну заяву, в якій висловила обурення і стурбованість тим, що на порушення, які викриває редакція, в більшості випадків, реакції влади немає, натомість журналісти самі стали заручниками своєї викривальної діяльності.

Юристи 1+1 водночас відзначають грубі порушення закону під час обшуків, зокрема, застосування сили, перешкоджання роботі журналістів під час підготовки програми до ефіру, а також дії за межами ухвали.   

"Ми абсолютно не розуміємо причини, чому це відбулося. Є заява від представників СБУ, що це не пов’язано з 1+1, а виключно з роботою окремою фізичних осіб, які є працівниками 1+1. Однак, станом на вчора, зупинена робота всієї редакції. Вилучена техніка. Тому стверджувати, що це не 1+1 – відводити в сторону, ну це брехня і це маніпуляція.

Особливо турбує, що сьогодні є в коридорах ВР, розробляється закон про дезінформацію. Медійні ресурси дуже невдоволені цим законом. Бо вони обмежують журналістську діяльність. І навіть без закону, коли СБУ дозволяє собі такі дії, то що буде, коли у них буде закон про дезінформацію.

 Що важливо: крім обшуків в офісах 1+1, відбулися обшуки в квартирах цих працівників, до яких були претензії. Відповідно ми як компанія, що береже людей, надамо їм повну правову підтримку – до останнього будемо їх вести, супроводжувати", - прокоментував генеральний директор 1+1 Media Ярослав Пахольчук.

Плейлист 21 відео "Плівки" Гончарука і обшук в 1+1 медіа. Хронологія подій

Правоохоронці продовжують розслідування скандалу з так званими "плівками Гончарука" та шукають тих, хто здійснив запис. Правоохоронці прийшли з обшуками до офісу  1+1 медіа. Все, що відомо про "скандальні аудіозаписи" з міністерської наради, та чому СБУ заявилося з обшуками до журналістів - дивіться у добірці сюжетів ТСН.

"Плівки" Гончарука і обшук в 1+1 медіа. Хронологія подій

Залиште свій коментар

Вибір редакції