Роботи на шахті ім. Засядька припинено

Державний комітет з промислової безпеки охорони праці і гірничого нагляду зупинив гірничі роботи на шахті ім. Засядька.

Шахта імені Засядька
УНІАН
Лише другий поспіль вибух на шахті ім. Засядька змусив державні служби припинити роботи на ній.
Понад те, відтепер взагалі заборонено спуск людей до шахти.

Держпромгірнагляд створив спеціальну експертну комісію для вивчення причин повторного вибуху метану на шахті, а також для оцінки дій дії воєнізованої гірничорятувальної служби під час ліквідації наслідків першого вибуху. Комісію очолив директор науково-дослідного інституту гірничої справи ”Респіратор” Володимир Агеєв.

Крім того, виконуючи протокольне доручення урядової комісії, Держпромгірнагляд почав перевірки всіх шахт, з глибоким заляганням пластів вугілля (більш як 1 тис. м). У разі виявлення грубих порушень і зупинки підприємств, відновлення робіт відбуватиметься лише за рішенням Комітету.

Як відомо, 2 грудня 2007 року близько 21.20 під час виконання робіт з ліквідації аварії на орендному підприємстві ”Шахта імені. О.Засядька” стався вибух метано-повітряної суміші. На момент аварії в шахті перебували 376 гірників і рятувальників. Зокрема на аварійній ділянці працювали 98 бійців гірничорятувальної служби і 42 працівники шахти. Внаслідок вибуху було травмовано 66 осіб, з них 5 - смертельно. Усі загиблі - члени воєнізованої гірничорятувальної служби.

ВідеоПрезидент за заборону на роботи в шахті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: