Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Телефони, собаки і піжама єдинорога: що замовляють Святому Миколаю українські діти

Телефони, собаки і піжама єдинорога: що замовляють Святому Миколаю українські діти

У різних вікових груп прохання про подарунки різні.

Українські діти пишуть листи святому Миколаю, і найспритніші вже почали це робити. Побажання щодо подарунків у них найрізноманітніші, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

5-річна Марія замовляє ляльку з розширеним набором функцій, Давид віддає перевагу громадському транспорту – іграшковому тролейбусу, Христина мріє про флору – пластикову травичку, а Лука про фауну – маленьких крокодилів і акул. Аби розшифрувати малюнок Владислава, Миколаю доведеться ввімкнути уяву: "Це такий трек з динозавром і з машинкою-роботом". І тільки Максим вирішив полегшити святому життя – підписав малюнок словом "транцформери".

Відео Лист Святому Миколаю: про що просять українські дітлахи

Відсьогодні офіційно вже можна писати листи Санта Клаусу. 4 грудня - день, коли діти в усьому світі письмово просять подарунків і обґрунтовують, що вони того варті. А українські діти пишуть святому Миколаю - найспритніші вже почали. 

Лист Святому Миколаю: про що просять українські дітлахи

Поки малеча згортає аркуші, шестикласники сусідньої школи отримують бланки. До новорічних дідусів там звертаються за формою, а більшість пише вже не Миколаю чи Діду Морозу, а Санта-Клаусу. Побажання теж різняться: ферма мурашок, піжама єдинорога, ігрова приставка, одяг, блокноти для малювання, новий комп’ютер для уроків. Першачки просять цукерки, а ще телефони і бігову доріжку. Богдан пропонує святому альтернативу – собаку породи боксер або телефон. "Щоб якщо щось одне коштує дорого – то він інше", - пояснює дитина.

Як повідомлялося, напередодні Святий Миколай приїхав до львівської резиденції каретою і оселився у казковому будиночку. Там він спілкувався із дітьми, дізнавався про їхні бажання та роздавав солодкі подарунки.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

В Мережі пояснили, чим відрізняється Святий Миколай від Діда Мороза. Інфографіка
facebook.com/lhandmadechocolat

Залиште свій коментар

Вибір редакції